Domaća natjecanja

Zaključak domaće dvoranske sezone 1. prvenstvom Hrvatske u višebojima

Dijelit će se novi kompleti medalja Foto: AK Agram Dijelit će se novi kompleti medalja

Polako, ali sigurno stigli smo do prvog izdanja dvoranskog prvenstva Hrvatske u višebojima koje će se premijerno održati na već ustaljenoj i poznatoj lokaciji ove godine - atletskoj dvorani na Velesajmu.

Ujedno će ovo biti i jedino dvodnevno natjecanje što je objektivno s obzirom na to da imamo natjecatelje u sedam disciplina.

Kao i obično, naš klub sudjeluje i na ovom natjecanju u želji da ovaj dio sezone zaključimo s još kojom medaljom što sigurno neće biti jednostavan zadatak.

Sam program je očekivano opsežan i nadamo se da će organizacija također biti na potrebnoj visini zadatka za uspješnu provedbu. Preliminarne startne liste uz satnicu su u linku ispod članka, a svima želimo puno sreće i uspješan završetak ovog domaćeg djela pa se polako okrećemo Glasgowu i Europskom prvenstvu u dvorani. Sretno!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook