Domaća natjecanja

VIDEO i FOTO : Božićna utrka 2011

Nikad više ljudi okupilo se po sunčanom vremenu na atletskom stadionu ŠRC Mladost. Sukladno najavama održane su sve 4 revijalne utrke, a nastupilo je preko 150 atletičara!

 

Ove godine uz tri utrke na 400m u raznim dobnim kategorijama imali smo i jednu hodačku utrku. U kratkim isječcima pogledajte kako je to izgledalo :

 

 

Nakon hodanja uslijedilo je 400m gdje su trčali naši najmlađi članovi (2002. i mlađi). U ovoj disciplini nastupilo je čak 53 naših članova. Najbrža je bila Til Ocvirk (1:22,55) dok su 2. i 3.mjesto osvojili Marko Fortuna (1:23,88) i Beata Bujdo (1:23,88).

 

 

Velik broj atletičara (46) pojavio se i na utrci mlađih članova (1998. - 2001.). Prvoplasirani bio je Rej Kovačević (1:02,23), drugoplasirani Filip Svalina (1:07,64) dok su na diobi trećeg mjesta Pia Ocvirk i Maksimilijan Međimorec (1:11,29).

 

 

Uvjerljivo najveći broj atletičara i atletičarki nastupio je na posljednjoj utrci dana gdje su nastupali članovi rođeni 1997. godine i stariji. Ovdje je pobjedio Matija Poje (1:01,11), drugi je bio Kruno Marić (1:03,73) i treće mjesto pripalo je Juri Kosu (1:05,33).

 

 

Naravno, osim videozapisa pripremili smo vam vrlo bogatu galeriju koja sadrži preko 150 fotografija! Galerija je dostupna na Picasi (klikni OVDJE) ili Facebook stranici (klikni OVDJE).

 

Vrijedi istaknuti sjajnu atmosferu u kojoj je svatko dobio podršku i pljesak. U tom tonu se i nastavilo jer je nakon utrke uslijedilo kratko, ali ugodno druženje.

 

Još jednom se zahvaljujemo svakome tko je došao i svojim prisustvom uveličao današnji lijep događaj. Nadamo se da ste uživali, a nama ne preostaje ništa drugo nego zaželjeti kako se iduće godine vidimo u još većem broju!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook