Prijave u tijeku: PAN Beer Mile Run Agram 2019

Pan piva ove godine je vaša "Beer Mile Run" piva Foto: PAN/AK Agram Pan piva ove godine je vaša "Beer Mile Run" piva

Počele su nam pristizati online prijave, a u međuvremenu smo dobili još najava za nastupe pa svakako podsjećamo da bi bilo bolje čim prije se i službeno prijaviti na ovaj događaj koji slijedi odmah nakon AGRAM Međunarodnog atletskog mitinga, poslije 18:15h u subotu 18. svibnja.

Kao što je dolje u osnovnim informacijama, moguće je to obaviti putem jednostavnog obrasca ONLINE prijave ili nam se javiti na mail. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Natjecanje nosi ime po Pan pivi tako da svi naši natjecatelji ne bi slučajno suha grla ušli u ovaj događaj prvog pravog zagrebačkog (i šire) "Beer Mile Run" natjecanja na kojem nije dovoljno samo trčati (i to na atletskoj stazi). U nastavku teksta donosimo sve potrebne osnovne informacije i jedan orijentacijski video (kako bi to trebalo izgledati), a uvijek nas možete i kontaktirati putem e-maila ili društvenih mreža.

OSNOVNE INFORMACIJE

Datum i vrijeme održavanja

Subota, 18. svibnja 2019. od 18:15h

Mjesto održavanja

Atletski stadion SP „MLADOST“

Startnina

120 kn po startnom mjestu

- na licu mjesta (uplatiti do 1 sat prije početka natjecanja)

- putem internetskog bankarstava na IBAN račun:HR0523600001101985076 (u opis plaćanja staviti „Pan Beer Mile Run“)

*Po završetku utrke svi natjecatelji/natjecateljice s plaćenom startninom mogu nastaviti uživati neograničene količine Pan pive!

Informacije (kontakt)

Web: www.atletskiklubagram.hr

Facebook: www.facebook/atletskiklub.agram

Instagram: www.instagram.com/ak_agram