Domaća natjecanja

Četiri Zagrebačka trga 2011

U organizaciji Policijske uprave Zagrebačke po ugodnom vremenu održana su "Četiri Zagrebačka trga 2011", a naš klub je sudjelovao drugu godinu zaredom na ovom lijepom događaju.

 

Glavna utrka na 5km (građani i atletičari) održala se u 12h, ali prije toga trčali su i najmlađi podijeljeni u više kategorija - cicibani (do 4 godine), klinci (5 do 7 godina), dječaci i djevojčice od 8 do 10 godina te dječaci i djevojčice od 11 do 14 godina. Naravno, svaka kategorija imala je stazu drugačije duljine. Tako su cicibani trčali 200m, klinci  700m dok su dječaci i djevojčice trčali 1200m. Nastupilo je barem 60-ak naših članova!

 

Pamtimo lijepu atmosferu i druženje uz dijeljenje simboličnih nagrada (majice, pehari) kao uspomenu na današnji dan. Naša uspomena za vas je galerija koju smo pripremili, lokacije su uvijek iste - Picasa web albumi i Facebook. Odaberite jednu i uživajte u sjajnim fotografijama!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook