Rubrike

Dvoransko višebojsko prvenstvo Hrvatske 2019. u objektivu Renata Branđolice

Carmen Heinrich Foto: Renato Branđolica Carmen Heinrich

I posljednje ovogodišnje državno natjecanje u dvorani ispratio je Renato Branđolica.

Tako smo dobili zbir od 171 fotografiju koje možete pogledati putem Facebook stranice ili posjetiti album Google fotografija. U galeriji je naglasak na našim članovima i članicama, ali ponovno se tu može naći i poneka fotografija atletičara i atletičarki drugih klubova.

Ujedno koristimo priliku još jednom zahvaliti Renatu na cijeloj (vrhunski) odrađenoj dvoranskoj sezoni! Bio je prisutan na svim natjecanjima izuzevši juniorskog dvoranskog prvenstva Hrvatske te smo u protekla dva mjeseca mogli pregledavati 1000-injak njegovih fotografija sa svih ovih natjecanja.

Osim nove dvorane i boljih uvjeta za atletičare i atletičarke, možemo reći da smo dobili uvjete i za još bolje fotografije naspram onih prijašnjih u dvorani pri Boćarskom domu... Sve izgleda bitno ljepše pa tako i njegove fotografije.

Pratite nas i na našem sve popularnijem Instagram profilu gdje također možete pronaći neke od slika s ovog natjecanja.