Ispiši ovu stranicu

Održano zaostalo 3. kolo HALS-a za mlađe kategorije

Čakovec, SRC Mladost Foto: globalsportsmedia.com Čakovec, SRC Mladost

Nedjelja je između ostalog bila rezervirana za limače, limačice, mlađe kadete, mlađe kadetkinje te starije kadete i kadetkinje, a nastupilo je sveukupno 5 naših atletičara i atletičarki.

Ivan Vukančić bio je jedan od bržih natjecatelja na 60m gdje se natjecao u konkurenciji limača. Sveukupno je osvojio 7. mjesto, a njegovo jučerašnje istrčano vrijeme je 9.78.  Na 400m (američki start) smo gledali Juru Čuturu koji se s istrčanih 1:18,81 probio do 5. mjesta.

Kod mlađih kadeta Andrej Kajić natjecao se također na najkraćoj, ali i najbržoj disciplini - 60m. Istrčao je dionicu ispod 10 sekundi, točnije 9.82 i zauzeo 17. mjesto.

Jelena Hrga bacala je koplje (500g) u konkurenciji starijih kadetkinja i najdalji hitac ovaj puta iznosi 13.05. Na 1000m je Bruno Rožman završio svoju utrku za 3:19,95, a to je ovdje vrijedilo 7. mjesta.

• Natjecanje: Hrvatska atletska liga sjever, 3. kolo - Mlađe kategorije
  • Mjesto: Čakovec
  • Datum: 2.6.2013.