Logo
Ispiši ovu stranicu

Grdenić juniorski prvak Hrvatske na 10km

Zagreb, 4.05. na stadionu Svetice održano je Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10 000 m. Agramovac Goran Grdenić pobijedio je u juniorskoj konkurenciji silovitim finišom posljednjih 200m. 25 krugova pretrčao je za 34:04. 2. Drugo mjesto osvojio je Luka Mikulčić, a treće mjesto Siniša Majdandžić.

Svoj debi na atletskoj stazi imao je Bruno Erent. Bivši karataš sa samo nekoliko mjeseci treninga zauzeo je odlično 4. mjesto u juniorskoj konkurenciji sa rezultatom 35:40,2. Čestitamo Bruni!

Kod seniorki slavila je Lisa Stublić sa rezultatom 35:25,7 dok je naša Matea Matoševićsa rezultatom 36:04,0 stigla druga ispred Barbare Belušić.

Serija dobrih rezultata i plasmana se nastavlja i možemo našim atletičarima poželjeti još puno ovakvih uspjeha!