Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za starije kadete, kadetkinje i mlađe kadete, kadetkinje 2024

Tia Grljač-Klanjčić Foto: Renato Branđolica Tia Grljač-Klanjčić

Dva dugačka dana u Karlovcu donose puno novih materijala koji su sada dostupni pred vama u ovoj objavi ili već ranije na YouTube kanalu. Prijenos (odnosno snimka) je u HD rezoluciji, a izdvojeni videozapisi u 4K kvaliteti.

Cijelo natjecanje

 

 

 

Dalj (zona), mlađe kadetkinje [Ž] - Korina Matko i Lucija Makar

 

Dalj (zona), mlađi kadeti [M] - Marko Korpar i Filip Ciceli

 

Dalj (zona), mlađi kadeti [M] - Marko Korpar i Filip Ciceli

 

Dalj, starije kadetkinje [Ž] - Vita Štetić

 

Dalj, stariji kadeti [M]

 

Dalj, stariji kadeti [M]

 

Vis, mlađe kadetkinje [Ž]

 

Vis, mlađi kadeti [M] - Val Pastula i Lukas Golubić

 

Vis, mlađi kadeti [M] - Val Pastula i Lukas Golubić

 

Vis, starije kadetkinje [Ž] - Vita Štetić

 

Vis, stariji kadeti [M] - Lovro Prka

 

Vis, stariji kadeti [M] - Lovro Prka

 

Motka, starije kadetkinje [Ž] - Lena Senjak

 

Motka, stariji kadeti [M]

 

Motka, stariji kadeti [M]

 

Kugla, mlađe kadetkinje [Ž] - Vanja Cindrić

 

Kugla, mlađi kadeti [M] - Val Gluić, Mihael Lubenjak i Dominik Tucman

 

Kugla, mlađi kadeti [M] - Val Gluić, Mihael Lubenjak i Dominik Tucman

 

Kugla [Ž], starije kadetkinje [Ž] - Ema Trogrlić

 

Kugla [M], stariji kadeti [M] - Grgur Bartolić

 

Kugla [M], stariji kadeti [M] - Grgur Bartolić

 

Disk [Ž], starije kadetkinje [Ž] - Ema Trogrlić

 

Disk [M], stariji kadeti [M] - Grgur Bartolić

 

Disk [M], stariji kadeti [M] - Grgur Bartolić

 

Vortex (130g), mlađe kadetkinje [Ž]

 

Vortex (130g), mlađi kadeti [M] - Dominik Tucman i Stjepan Sokolić

 

Vortex (130g), mlađi kadeti [M] - Dominik Tucman i Stjepan Sokolić

 

Koplje [Ž], starije kadetkinje [Ž] - Ema Trogrlić

 

Koplje [M], stariji kadeti [M] - Danilo Pokrajac

 

Koplje [M], stariji kadeti [M] - Danilo Pokrajac

 

Kladivo [Ž], starije kadetkinje [Ž]

 

Kladivo [M], stariji kadeti [M]

 

Kladivo [M], stariji kadeti [M]

 

60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Tamara Vukašinović i Lucija Horvat

 

60m, mlađi kadeti [M] - Marko Korpar i Filip Ciceli

 

60m, mlađi kadeti [M] - Marko Korpar i Filip Ciceli

60m, starije kadetkinje [Ž] - Tia Grljač-Klanjčić, Ita Ereceg i Maša Zagorac

60m, stariji kadeti [M] - Tin Malec i Patrik Bralj

60m, stariji kadeti [M] - Tin Malec i Patrik Bralj

80m prepone, mlađe kadetkinje [Ž]

80m prepone, mlađi kadeti [M] - Lovro Demel, Šimun Jukić i Stipe Gale

80m prepone, mlađi kadeti [M] - Lovro Demel, Šimun Jukić i Stipe Gale

100m, starije kadetkinje [Ž] - Tia Grljač-Klanjčić, Ita Erceg i Maša Zagorac

100m, stariji kadeti [M] - Tin Malec i Patrik Bralj

100m, stariji kadeti [M] - Tin Malec i Patrik Bralj

100m prepone, starije kadetkinje [Ž] - Marika Tomić

100m prepone, stariji kadeti [M]

100m prepone, stariji kadeti [M]

200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Lucija Makar, Tamara Vukašinec, Lucija Horvat, Morgan Belko i Korina Matko

200m, mlađi kadeti [M] - Marko Korpar, Šimun Jukić i Stipe Gale

200m, mlađi kadeti [M] - Marko Korpar, Šimun Jukić i Stipe Gale

200m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Marta Milutin, Lucija Vlašić i Nika Mutak

200m prepone, mlađi kadeti [M] - Šimun Jukić, Lovro Demel i Stipe Gale

200m prepone, mlađi kadeti [M] - Šimun Jukić, Lovro Demel i Stipe Gale

300m prepone, starije kadetkinje [Ž] - Marika Tomić

300m prepone, starije kadetkinje [Ž] - Marika Tomić

300m prepone, stariji kadeti [M] - Lovro Prka i Marko Šustek

300m, mlađe kadetkinje [Ž] - Lucija Makar, Tamara Vukašinec, Lucija Horvat i Morgan Belko

300m, mlađi kadeti [M] - Marko Korpar, Šimun Jukić, Lovro Demel, Stipe Gale i Marko Zagorac

300m, mlađi kadeti [M] - Marko Korpar, Šimun Jukić, Lovro Demel, Stipe Gale i Marko Zagorac

300m, starije kadetkinje [Ž] - Tia Grljač-Klanjčić, Eva Šomić, Maša Zagorac i Ita Erceg

300m, starije kadetkinje [Ž] - Tia Grljač-Klanjčić, Eva Šomić, Maša Zagorac i Ita Erceg

300m, stariji kadeti [M] - Tin Malec, Lovro Prka, Ivan Ivšak, Toma Šiljeg, Marko Šustek i Ivan Filipović

600m, kadetkinje [Ž] - Tia Grljač-Klanjčić i Ana Poljak

1000m, mlađe kadetkinje [Ž] - Anja Sečka i Lucija Dupelj

1000m, mlađi kadeti [Ž] - Luka Delibašić i Lovro Demel

1000m, stariji kadeti [M] - Noa Žele

1000m, stariji kadeti [M] - Noa Žele

1500m, starije kadetkinje [Ž] - Ana Poljak i Zita Seleši

1500m, starije kadetkinje [Ž] - Ana Poljak i Zita Seleši

1500m zapreke, starije kadetkinje [Ž]

1500m zapreke, stariji kadeti [M] - Vid Novota

1500m zapreke, stariji kadeti [M] - Vid Novota

3000m, stariji kadeti [M] - Noa Žele, Vid Novota i Niko Ložnjak

4x100m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Belko, Makar, Matko i Vukašinec)

4x100m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Belko, Makar, Matko i Vukašinec)

4x100m, mlađi kadeti [M] - Agram I (Demel, Gale, Jukić i Korpar)

4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Štetić, Grljač-Klanjčić, Zagorac i Erceg)

4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Štetić, Grljač-Klanjčić, Zagorac i Erceg)

4x100m, stariji kadeti [M] - Agram (Bralj, Matko, Prka i Malec)

4x100m, stariji kadeti [M] - Agram (Bralj, Matko, Prka i Malec)

4x200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Horvat, Makar, Matko i Vukašinec) i Agram II (Mutak, Vlašić, Milutin i Belko)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram (Gale, Demel, Jukić i Korpar)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram (Gale, Demel, Jukić i Korpar)

4x300m, starije kadetkinje [Ž] - Agram (Šomić, Poljak, Zagorac i Grljač-Klanjčić)

4x300m, stariji kadeti [M] - Agram I (Ivšak, Prka, Šustek i Malec) i Agram II (Filipović, Matko, Glavočić i Bralj)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook