Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za starije kadete, kadetkinje i mlađe kadete, kadetkinje 2020

Karla Puntarić na 300m Foto: AK Agram Karla Puntarić na 300m

Pratili smo dio nastupa naših članova i članica u disciplinama trčanja, a sve ste već i ranije mogli vidjeti objavljeno na našem YouTube kanalu.

60m, starije kadetkinje [Ž] - Vita Penezić

60m, stariji kadeti [M] - Bruno Perec i Vito Kovačić

60m, stariji kadeti [M] - Bruno Perec i Vito Kovačić

100m, starije kadetkinje [Ž] - Vita Penezić i Karla Puntarić

100m, stariji kadeti [M] - Bruno Perec i Vito Kovačić

100m, stariji kadeti [M] - Bruno Perec i Vito Kovačić

100m prepone, starije kadetkinje [Ž] - Tonka Kunac

100m prepone, stariji kadeti [M] - Vito Carlo Fadini

100m prepone, stariji kadeti [M] - Vito Carlo Fadini

200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Laura Matko

300m, stariji kadeti [M] - Bruno Perec i Adrian Fučkala

300m, stariji kadeti [M] - Bruno Perec i Adrian Fučkala

300m prepone, stariji kadeti [M] - Vito Carlo Fadini i Adrian Fučkala

300m prepone, stariji kadeti [M] - Vito Carlo Fadini i Adrian Fučkala

300m prepone, starije kadetkinje [Ž] - Tonka Kunac

600m, kadetkinje [Ž] - Olja Galić, Petra Keleković i Lorena Gabrić

600m, kadetkinje [Ž] - Olja Galić, Petra Keleković i Lorena Gabrić

1000m, stariji kadeti [M] - Niko Kožul

3000m, stariji kadeti [M] - Niko Kožul, Vid Berković I Karlo Viljac

3000m, stariji kadeti [M] - Niko Kožul, Vid Berković I Karlo Viljac

4x60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Tomić, Štefanović, Obajdin i Matko)

4x60m, mlađi kadeti [M] - Agram I (Anić, Tumpa, Leško i Pavlović)

4x60m, mlađi kadeti [M] - Agram I (Anić, Tumpa, Leško i Pavlović)

4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram I (Krišto, Puntarić, Kunac i Penezić)

4x100m, stariji kadeti [M] - Agram I (Fadini, Fučkala, Perec i Kovačić)

4x100m, stariji kadeti [M] - Agram I (Fadini, Fučkala, Perec i Kovačić)

4x200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Tomić, Lucarić, Obajdin i Matko)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram I (Matko, Žele, Tumpa i Pavlović)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram I (Matko, Žele, Tumpa i Pavlović)

4x300m, starije kadetkinje [Ž] - Agram I (Marković, Puntarić, Kunac i Penezić)

4x300m, stariji kadeti [M] - Agram I (Fučkala, Fadini, Kovačić i Perec)

4x300m, stariji kadeti [M] - Agram I (Fučkala, Fadini, Kovačić i Perec)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook