Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2022

Utrka na 1500m - Lorena Bartaković Foto: AK Agram Utrka na 1500m - Lorena Bartaković

Snimljene su sve utrke uz velik broj isječaka na tehničkim disciplinama, a bio je i aktivan prijenos uživo. Izdvojeni videozapisi (po disciplinama) su u većoj rezoluciji (4k) i sve je dostupno putem ove objave ili na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi čim prije imali najnovije informacije i ažuriranja.

Cijelo natjecanje

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković

Dalj [M]

Dalj [M]

Vis [Ž]

Vis [M] - Jurica Hercigonja

Vis [M] - Jurica Hercigonja

Troskok [Ž] - Karla Kovačić

Troskok [M]

Troskok [M]

Motka [Ž] - Lara Juriša, Vita Škiljo i Tia Senjak

Motka [M]

Motka [M]

Disk [Ž] - Laura Vinkešević

Disk [M]

Disk [M]

Koplje [Ž] - Jana Stojić

Koplje [M] - Borna Krajina

Koplje [M] - Borna Krajina

Kugla [M]

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kladivo [Ž]

Kladivo [M]

Kladivo [M]

100m prepone [Ž], kvalifikacije i finale - Ivana Lončarek, Anja Tvrtković i Tonka Kunac

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić

100m [M], kvalifikacije i finale

110m prepone [M] - Jurica Kovačić

200m [Ž], 2 skupine

200m [M], 2 skupine - Jakov Vuković i Mateo Ružić

200m [M], 2 skupine - Jakov Vuković i Mateo Ružić

400m [Ž], 2 skupine - Dora Dent

400m [M] - Jakov Vuković, Marko Orešković i Mateo Ružić

400m prepone [Ž]

400m prepone [Ž]

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić

800m [Ž] - Lorena Bartaković i Olja Galić

800m [Ž] - Lorena Bartaković i Olja Galić

800m [M] - Niko Kožul i Vito Carlo Fadini

1500m [Ž] - Lorena Bartaković

1500m [M]

1500m [M]

3000m [Ž] - Hana Malović i Viva Kovač

3000m [M]

3000m [M]

3000m zapreke [Ž] - Viva Kovač

3000m zapreke [M] - Omer Hasanbegović, Antonio Blažić i Ivan Cvitić

3000m zapreke [M] - Omer Hasanbegović, Antonio Blažić i Ivan Cvitić

5000m [Ž] - Hana Malović

5000m [M] - Petar Bratulić

5000m [M] - Petar Bratulić

4x100m [Ž] - Agram I (Lončarek, Klojčnik, Kunac i Penezić)

4x100m [M] - Agram I (Perec, Čukman, Krešo i Kolar)

4x100m [M] - Agram I (Perec, Čukman, Krešo i Kolar)

4x400m [Ž] - Agram I (Lončarek, Mačković, Klojčnik i Dent)

4x400m [M] - Agram I (Kovačić M., Vuković, Orešković i Ružić) i Agram II (Kovačić V., Kožul, Kovačić J. i Ćurić)

4x400m [M] - Agram I (Kovačić M., Vuković, Orešković i Ružić) i Agram II (Kovačić V., Kožul, Kovačić J. i Ćurić)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook