Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2020

Utrka na 800m Foto: AK Agram Utrka na 800m

Suorganizacija s Hrvatskim atletskim savezom osigurala je i prijenos uživo ovog natjecanja u oba dana i zadovoljni smo kako je u tom segmentu sve prošlo u redu. Sada donosimo posebne snimke u bitno većoj rezoluciji i kvaliteti (4K) svih utrka i velik dio isječaka s tehničkih disciplina. Sve je dostupno putem ovog članka ili već ranije na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi čim prije imali najnovije informacije i ažuriranja.

Prijenosi uživo natjecanja

Dalj [Ž]

Dalj [M]

Dalj [M]

Vis [Ž]

Vis [M] - Filip Mrčić

Vis [M] - Filip Mrčić

Troskok [Ž]

Troskok [M] - Marko Katalinić

Troskok [M] - Marko Katalinić

Motka [Ž] - Lara Juriša i Martina Fileš

Motka [M]

Motka [M]

Disk [M]

Koplje [M] - Borna Krajina

Koplje [M] - Borna Krajina

Kugla [M]

Kugla [Ž]

Kugla [Ž]

Kladivo [Ž]

Kladivo [M]

Kladivo [M]

100m prepone [Ž] - Ivana Lončarek

100m [Ž]

100m [Ž]

100m [M], kvalifikacije i finale - Alen Kolar i Jakov Raguž

110m prepone [M] - Jurica Kovačić

110m prepone [M] - Jurica Kovačić

200m [Ž], 2 skupine

200m [M], 2 skupine - Alen Kolar i Marko Orešković

200m [M], 2 skupine - Alen Kolar i Marko Orešković

400m [Ž], 2 skupine - Anamarija Petters

400m [M], 2 skupine - Mateo Ružić, Marko Orešković, Jakov Vuković i Sven Cepuš

400m prepone [Ž] - Ivana Lončarek

400m prepone [M] - Jurica Kovačić i Zvonimir Ćurić

400m prepone [M] - Jurica Kovačić i Zvonimir Ćurić

800m [Ž] - Anamarija Petters

800m [M] - Sven Cepuš i Jakov Vuković

800m [M] - Sven Cepuš i Jakov Vuković

1500m [Ž] - Lorena Bartaković i Tina Šmid

1500m [M]

1500m [M]

3000m [Ž] - Lorena Bartaković

3000m [M] - Zlatko Kožuhar, Filip Svalina, Petar Bratulić, Nikola Klarić i Domagoj Jakopović

3000m [M] - Zlatko Kožuhar, Filip Svalina, Petar Bratulić, Nikola Klarić i Domagoj Jakopović

3000m zapreke [Ž]

3000m zapreke [M] - Filip Svalina i Domagoj Jakopović

h

3000m zapreke [M] - Filip Svalina i Domagoj Jakopović

h

5000m [Ž] - Katarina Vukančić

5000m [M] - Zlatko Kožuhar, Petar Bratulić i Nikola Klarić

5000m [M] - Zlatko Kožuhar, Petar Bratulić i Nikola Klarić

4x100m [Ž]

4x100m [M] - Agram I (Raguž, Ćosić, Krešo i Kolar)

4x100m [M] - Agram I (Raguž, Ćosić, Krešo i Kolar)

4x400m [Ž]

4x400m [M] - Agram I (Krešo, Cepuš, Vuković i Orešković) i Agram II (Grubišić, Ćurić, Kovačić i Kolar)

4x400m [M] - Agram I (Krešo, Cepuš, Vuković i Orešković) i Agram II (Grubišić, Ćurić, Kovačić i Kolar)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook