Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke 2022

Za kraj natjecanja Foto: Renato Branđolica Za kraj natjecanja

Sve utrke su snimljene (duže discipline gotovo cijele) uz velik dio tehničkih disciplina, a sve se možete pogledati putem ovog članka ili na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi bili što aktualniji i upućeniji, a tamo uvijek najranije možete vidjeti sve snimke. Uz to imamo jedan novitet, po prvi puta donosimo i tzv. 'timelapse' varijantu videa s natjecanja.

Snimke natjecanja

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković

Dalj [M] - Vito Kovačić

Vis [Ž] - Ana Kardum

Vis [Ž] - Ana Kardum

Vis [M] - Jurica Hercigonja

Troskok [Ž]

Troskok [Ž]

Troskok [M] - Vito Kovačić

Motka [Ž] - Vita Škiljo i Tia Senjak / Lara Juriša (izvan konkurencije)

Motka [Ž] - Vita Škiljo i Tia Senjak / Lara Juriša (izvan konkurencije)

Disk [Ž] - Laura Vinkešević i Lucija Matić

Disk [M]

Disk [M]

Koplje [Ž] - Jana Stojić

Koplje [M] - Borna Krajina

Koplje [M] - Borna Krajina

Kladivo [Ž] - Lucija Pendić

Kladivo [M]

Kladivo [M]

100m prepone [Ž] - Anja Tvrtković

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić i Lara Jurčić

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić i Lara Jurčić

100m [M], kvalifikacije i finale - Vito Kovačić i Bruno Perec

100m [M], kvalifikacije i finale - Vito Kovačić i Bruno Perec

110m prepone [M], finale - Jurica Kovačić

110m prepone [M], finale - Jurica Kovačić

200m [Ž], 2 skupine - Lara Jurčić

200m [M], 2 skupine - Jakov Vuković i Marko Orešković

200m [M], 2 skupine - Jakov Vuković i Marko Orešković

400m [Ž], 2 skupine - Dora Dent i Tara Marković

400m [M] - Marko Orešković, Jakov Vuković i Vito Carlo Fadini

400m prepone [Ž] - Karla Puntarić

400m prepone [Ž] - Karla Puntarić

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić i Jurica Kovačić

800m [Ž], 2 skupine - Olja Galić i Lorena Bartaković

800m [Ž], 2 skupine - Olja Galić i Lorena Bartaković

800m [M] - Niko Kožul i Vito Carlo Fadini

800m [M] - Niko Kožul i Vito Carlo Fadini

1500m [Ž] - Olja Galić i Lorena Bartaković

1500m [M] - Tin Tumpić

1500m [M] - Tin Tumpić

3000m [Ž] - Hana Malović i Viva Kovač

3000m [M] - Omer Hasanbegović

3000m [M] - Omer Hasanbegović

3000m zapreke [Ž] - Viva Kovač

3000m zapreke [M] - Ivan Cvitić i Antonio Blažić

3000m zapreke [M] - Ivan Cvitić i Antonio Blažić

5000m [Ž/M] - Hana Malović, Viva Kovač i Lana Švarbić / Omer Hasanbegović

4x100m [Ž] - Agram (Tvrtković, Mačković, Jurčić i Penezić)

4x100m [Ž] - Agram (Tvrtković, Mačković, Jurčić i Penezić)

4x100m [M] - Agram (Perec, Vuković, Orešković i Kovačić)

4x400m [Ž] - Agram (Penezić, Dent, Marković i Mačković)

4x400m [Ž] - Agram (Penezić, Dent, Marković i Mačković)

4x400m [M] - Agram I (Fadini, Kožul, Vuković i Orešković) i II (Kovačić V., Ćurić, Kovačić J. i Perec)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook