Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke 2021

Jure Čutura na 800m Foto: Renato Branđolica Jure Čutura na 800m

Sve je isto kao i prošle godine po pitanju svih prenesenih i prikazanih utrka uz mnoštvo isječka tehničkih disciplina, jedino je lokacija prijenosa drugačija. Sve je dostupno putem ovog članka ili već ranije na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi bili što aktualniji i upućeniji.

Prijenosi uživo natjecanja

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković

Dalj [M] - Vito Kovačić

Dalj [M] - Vito Kovačić

Vis [Ž]

Vis [M] - Jurica Hercigonja

Vis [M] - Jurica Hercigonja

Troskok [Ž] - Karla Kovačić

Troskok [M] - Vito Kovačić

Troskok [M] - Vito Kovačić

Motka [Ž] - Nina Puhmajer i Lucija Čanić / Lara Juriša (izvan konkurencije)

Motka [M]

Motka [M]

Disk [Ž] - Laura Vinkešević

Disk [M]

Disk [M]

Koplje [Ž] - Jana Stojić

Koplje [M] - Borna Krajina

Koplje [M] - Borna Krajina

Kugla [M]

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kladivo [Ž] - Lucija Pendić

Kladivo [M]

Kladivo [M]

100m prepone [Ž] - Anja Tvrtković

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Pamela Fauković, Tonka Kunac i Anja Tvrtković

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Pamela Fauković, Tonka Kunac i Anja Tvrtković

100m [M], kvalifikacije i finale - Bruno Perec

100m [M], kvalifikacije i finale - Bruno Perec

110m prepone [M], finale - Jurica Kovačić

110m prepone [M], finale - Jurica Kovačić

200m [Ž], 2 skupine - Eva Mačković, Tonka Kunac i Lea Babić

200m [M], 2 skupine - Marko Orešković i Bruno Perec

200m [M], 2 skupine - Marko Orešković i Bruno Perec

400m [Ž], 2 skupine - Eva Mačković, Dora Dent i Tara Marković

400m [M]- Marko Orešković i Jakov Vuković

400m prepone [Ž]

400m prepone [Ž]

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić i Jurica Kovačić

800m [Ž] - Lucija Keleković

800m [Ž] - Lucija Keleković

800m [M], 2 skupine - Jure Čutura, Tin Tumpić, Niko Kožul, Vito Carlo Fadini i Ivan Vukančić

1500m [Ž] - Lorena Bartaković i Lucija Keleković

1500m [M] - Tin Tumpić

1500m [M] - Tin Tumpić

3000m [Ž] - Lorena Bartaković, Katarina Vukančić i Sandra Šrut

3000m [M]

3000m [M]

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut

3000m zapreke [M] - Ivan Cvitić

3000m zapreke [M] - Ivan Cvitić

5000m [Ž] - Katarina Vukančić i Hana Malović

5000m [M]

5000m [M]

4x100m [Ž] - Agram (Tvrtković, Mačković, Kunac i Fauković)

4x100m [M] - Agram I (Vuković, Orešković, Perec i Kovačić)

4x100m [M] - Agram I (Vuković, Orešković, Perec i Kovačić)

4x400m [Ž] - Agram I (Fauković, Dent, Marković i Mačković)

4x400m [M] - Agram I (Krešo, Ćurić, Vuković i Orešković)

4x400m [M] - Agram I (Krešo, Ćurić, Vuković i Orešković)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook