Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i juniorke 2021

Najkvalitetnija skupina na 200m Foto: Renato Branđolica Najkvalitetnija skupina na 200m

Kao i cijeli ovaj mjesec pratili smo sve što smo mogli u što većim količinama, a za ovo natjecanje zasluge idu organizatoru Atletskom klubu Sloboda Varaždin. Pripremili smo izdvojene snimke u bitno većoj kvaliteti (4K), a sve možete vidjeti unutar članka ili na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi čim prije imali najnovije informacije i ažuriranja.

Cijelo natjecanje

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković, Paula Plepelić i Nika Kozlinger

Dalj [M] - Vito Kovačić

Dalj [M] - Vito Kovačić

Vis [Ž]

Vis [M]

Vis [M]

Troskok [Ž]

Troskok [M] - Vito Kovačić

Troskok [M] - Vito Kovačić

Motka [Ž] - Vita Škiljo, Lucija Čanić i Magdalena Obajdin

Motka [M] - Matej Tumpa, Noa Leško i Felix Hercog

Motka [M] - Matej Tumpa, Noa Leško i Felix Hercog

Disk [Ž] - Lucija Matić i Laura Vinkešević

Disk [M] - Jan Ferina

Disk [M] - Jan Ferina

Koplje [Ž]

Koplje [M] - Gabrijel Varga i Blaž Martinović

Koplje [M] - Gabrijel Varga i Blaž Martinović

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kugla [M] - Jan Ferina

Kugla [M] - Jan Ferina

100m prepone [Ž], kvalifikacije i finale - Anja Tvrtković i Tonka Kunac

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić i Tonka Kunac

100m [M], kvalifikacije i finale - Marko Orešković, Bruno Perec i Patrik Tomić

110m prepone [M], finale - Bruno Di Giusto

200m [Ž], 3 skupine - Pamela Fauković i Laura Matko

200m [Ž], 3 skupine - Pamela Fauković i Laura Matko

200m [M], 3 skupine - Marko Orešković, Bruno Perec i Vito Kovačić

400m [Ž], 3 skupine - Laura Matko, Tara Marković, Pamela Fauković, Gabrijela Knežević i Karla Puntarić

400m [Ž], 3 skupine - Laura Matko, Tara Marković, Pamela Fauković, Gabrijela Knežević i Karla Puntarić

400m [M], 3 skupine - Marko Orešković i Vito Carlo Fadini

400m prepone [Ž], 2 skupine - Karla Puntarić i Tonka Kunac

400m prepone [Ž], 2 skupine - Karla Puntarić i Tonka Kunac

400m prepone [M] - Bruno Di Giusto

400m prepone [M] - Bruno Di Giusto

800m [Ž], 3 skupine - Olja Galić, Lorena Gabrić, Lucija Keleković i Mara Goluža

800m [Ž], 3 skupine - Olja Galić, Lorena Gabrić, Lucija Keleković i Mara Goluža

800m [M], 2 skupine - Niko Kožul, Tin Tumpić, Vito Carlo Fadini, Ivan Cvitić i Luka Joksović

1500m [Ž] - Lorena Bartaković i Lucija Keleković

1500m [M] - Tin Tumpić i Niko Kožul

2000m zapreke [Ž] - Jona Tomić

2000m zapreke [Ž] - Jona Tomić

2000m zapreke [M] - Ivan Cvitić, Antonio Blažić i Tvrtko Petrlić

3000m [Ž] - Lorena Bartaković

3000m [Ž] - Lorena Bartaković

3000m [M] - Antonio Blažić i Fran Anić

4x100m [Ž] - Agram I (Tvrtković, Fauković, Kunac i Penezić)

4x100m [Ž] - Agram I (Tvrtković, Fauković, Kunac i Penezić)

4x100m [M] - Agram I (Kovačić, Jezernik, Perec i Orešković)

4x100m [M] - Agram I (Kovačić, Jezernik, Perec i Orešković)

100-200-300-400m [Ž], 2 skupine - Agram I (Tvrtković, Kunac, Penezić i Matko) i II (Kozlinger, Plepelić, Fauković i Puntarić)

100-200-300-400m [M] - Agram I (Perec, Kovačić, Fadini i Orešković)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook