Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2022

Prva tri na 'stiplu' Foto: Renato Branđolica Prva tri na 'stiplu'

Zaključen je prvi dio sezone kada su domaća natjecanja u pitanju, a zadnje pojedinačno PH u sklopu njega ispratili smo u potpunosti na na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi čim prije imali najnovije informacije i ažuriranja, posebice kada se objave izvorne snimke u 4K rezoluciji.

Cijelo natjecanje

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković i Laura Matko

Dalj [M] - Vito Kovačić

Dalj [M] - Vito Kovačić

Vis [Ž] - Ana Kardum

Vis [M] - Dominik Lubenjak

Vis [M] - Dominik Lubenjak

Troskok [Ž]

Troskok [M] - Vito Kovačić

Troskok [M] - Vito Kovačić

Motka [Ž] - Vita Škiljo, Nina Puhmajer, Tia Senjak i Magdalena Obajdin

Motka [M] - Matej Tumpa i Noa Leško

Motka [M] - Matej Tumpa i Noa Leško

Disk [Ž] - Laura Vinkešević

Disk [M] - Duje Dodig i Borna Krajina

Disk [M] - Duje Dodig i Borna Krajina

Koplje [Ž] - Jana Stojić

Koplje [M] - Borna Krajina

Koplje [M] - Borna Krajina

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kugla [M] - Hrvoje Šaravanja i Duje Dodig

Kugla [M] - Hrvoje Šaravanja i Duje Dodig

Kladivo [Ž] - Lucija Pendić

Kladivo[M] - Hrvoje Šaravanja

Kladivo[M] - Hrvoje Šaravanja

100m prepone [Ž], finale - Anja Tvrtković

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić, Lara Jurčić, Tonka Kunac i Elena Tomić

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić, Lara Jurčić, Tonka Kunac i Elena Tomić

100m [M], kvalifikacije i finale - Vito Kovačić, Bruno Perec i Tin Pavlović

100m [M], kvalifikacije i finale - Vito Kovačić, Bruno Perec i Tin Pavlović

110m prepone [M], finale - Bruno Di Giusto

110m prepone [M], finale - Bruno Di Giusto

200m [Ž], 3 skupine i izvan konkurencije - Lara Jurčić, Laura Matko, Eva Mačković, Tonka Kunac i Elena Tomić

200m [M], 2 skupine i izvan konkurencije - Marko Orešković, Vito Kovačić i Bruno Perec

400m [Ž], 2 skupine - Laura Matko i Tara Marković

400m [M], 2 skupine - Marko Orešković i Vito Carlo Fadini

400m prepone [Ž] - Karla Puntarić

400m prepone [M] - Ivan Vukančić

400m prepone [M] - Ivan Vukančić

800m [Ž], 2 skupine - Olja Galić i Lorena Bartaković

800m [M], 2 skupine - Niko Kožul, Vito Carlo Fadini i Fran Anić

1500m [Ž] - Lorena Bartaković i Olja Galić

1500m [M] - Tin Tumpić

1500m [M] - Tin Tumpić

3000m [Ž]

3000m [M]

3000m [M]

3000m zapreke [Ž]

3000m zapreke [M] - Ivan Cvitić, Omer Hasanbegović i Antonio Blažić

3000m zapreke [M] - Ivan Cvitić, Omer Hasanbegović i Antonio Blažić

5000m [Ž] - Lana Švarbić

5000m [M] - Tvrtko Petrlić

5000m [M] - Tvrtko Petrlić

4x100m [Ž] - Agram I (Jurčić, Matko, Kunac i Penezić)

4x100m [M] - Agram I (Fadini, Pavlović, Perec i Kovačić)

4x400m [Ž] - Agram I (Penezić, Matko, Marković i Mačković) i II (Tomić, Galić, Puntarić i Bartaković)

4x400m [Ž] - Agram I (Penezić, Matko, Marković i Mačković) i II (Tomić, Galić, Puntarić i Bartaković)

4x400m [M] - Agram I (Jezernik, Kožul, Fadini i Orešković) i II (Pavlović, Vukančić, Hasanbegović i Perec)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook