Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2021

Finalna utrka na 100m (Ž) Foto: Renato Branđolica Finalna utrka na 100m (Ž)

Zakjučak multimedijalnog serijala domaćih natjecanja za 1. dio sezone uz prijenose uživo natjecanja (za koje se pobrinuo organizator AK Međimurje Čakovec) donosimo na na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti kako bi čim prije imali najnovije informacije i ažuriranja, posebice kada objavljujemo izdvojene snimke u 4K kvaliteti.

Cijelo natjecanje

Dalj [Ž] - Anja Tvrtković, Paula Plepelić i Nika Kozlinger

Dalj [M] - Vito Kovačić

Dalj [M] - Vito Kovačić

Vis [Ž]

Vis [M]

Vis [M]

Troskok [Ž]

Troskok [M] - Vito Kovačić

Troskok [M] - Vito Kovačić

Motka [Ž] - Lucija Čanić, Vita Škiljo, Nina Puhmajer i Magdalena Obajdin

Motka [M]

Motka [M]

Disk [Ž] - Laura Vinkešević

Disk [M]

Disk [M]

Koplje [Ž] - Jana Stojić

Koplje [M] - Borna Krajina

Koplje [M] - Borna Krajina

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kugla [M]

Kugla [M]

100m prepone [Ž], finale - Anja Tvrtković

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić i Tonka Kunac

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić i Tonka Kunac

100m [M], kvalifikacije i finale - Marko Orešković, Bruno Perec, Vito Kovačić, Luka Čičak i Willi Schneider

100m [M], kvalifikacije i finale - Marko Orešković, Bruno Perec, Vito Kovačić, Luka Čičak i Willi Schneider

110m prepone [M], finale - Bruno Di Giusto

110m prepone [M], finale - Bruno Di Giusto

200m [Ž], 4 skupine - Eva Mačković, Tonka Kunac, Laura Matko i Pamela Fauković

200m [M], 3 skupine - Marko Orešković, Luka Čičak, Bruno Perec i Vito Kovačić

200m [M], 3 skupine - Marko Orešković, Luka Čičak, Bruno Perec i Vito Kovačić

400m [Ž], 3 skupine - Laura Matko, Pamela Fauković i Lorena Gabrić

400m [M], 2 skupine - Marko Orešković

400m [M], 2 skupine - Marko Orešković

400m prepone [Ž], 2 skupine - Dora Grgić i Karla Puntarić

400m prepone [Ž], 2 skupine - Dora Grgić i Karla Puntarić

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić i Bruno Di Giusto

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić i Bruno Di Giusto

800m [Ž], 2 skupine - Olja Galić, Lorena Gabrić, Petra i Lucija Keleković

800m [M], 2 skupine - Niko Kožul

1500m [Ž] - Lorena Bartaković

1500m [M] - Tin Tumpić

1500m [M] - Tin Tumpić

3000m [Ž] - Lorena Bartaković, Jona Tomić, Hana Malović, Lucija Kozina i Ema Ralić

3000m [M] - Omer Hasanbegović i Antonio Blažić

3000m [M] - Omer Hasanbegović i Antonio Blažić

3000m zapreke [Ž] - Jona Tomić, Lucija Kozina i Ema Baftiri

3000m zapreke [M] - Omer Hasanbegović i Ivan Cvitić

3000m zapreke [M] - Omer Hasanbegović i Ivan Cvitić

5000m [Ž] - Hana Malović i Kaja Dupor

5000m [M]

5000m [M]

4x100m [Ž] - Agram I (Marković, Mačković, Kunac i Penezić)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Orešković, Perec i Kovačić)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Orešković, Perec i Kovačić)

4x400m [Ž] - Agram I (Babić, Matko, Marković i Mačković) i II (Kunac, Puntarić, Grgić i Fauković)

4x400m [M] - Agram I (Perec, Ćurić, Dubajić i Orešković) i II (Čičak, Vukančić, Di Giusto i Kožul)

4x400m [M] - Agram I (Perec, Ćurić, Dubajić i Orešković) i II (Čičak, Vukančić, Di Giusto i Kožul)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook