Logo
Ispiši ovu stranicu

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2020

Dominik Krešo i Vito Carlo Fadini Foto: Renato Branđolica Dominik Krešo i Vito Carlo Fadini

Pratili smo sve utrke natjecanja uz dio tehničkih disciplina tamo gdje su nastupali naši članovi, i to ponovno u visokoj razlučivosti 4K kvalitete. Pogledajte sve u ovom članku ili na našem YouTube kanalu na koji se možete i pretplatiti kako bi čim prije mogli dobiti obavijest o novim snimkama.

Vis [M] - Jurica Hercigonja

Dalj [Ž] - Ana Kardum, Lana Obućina, Anja Tvrtković i Bernarda Maslać

Troskok [Ž] - Ana Kardum i Lea Babić

Koplje [Ž] - Gloria Markušić i Jana Stojić

Koplje [M] - Borna Krajina

Motka [Ž] - Lucija Čanić i Lara Juriša (i.k.)

100m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić, Dora Dent, Tonka Kunac i Carmen Heinrich

100m [M], kvalifikacije i finale - Luka Čičak, Bruno Perec i Vito Kovačić

100m prepone [Ž], kvalifikacije i finale - Anja Tvrtković

110m prepone [M], finale - Jurica Kovačić

200m [Ž] - Vita Penezić, Dora Dent, Tonka Kunac, Lea Babić i Tara Marković

200m [Ž] - Vita Penezić, Dora Dent, Tonka Kunac, Lea Babić i Tara Marković

200m [M] - Marko Orešković, Dominik Krešo, Luka Čičak, Vito Carlo Fadini i Luka Grubišić

400m [Ž] - Lorena Gabrić, Tara Marković, Nika Marković i Klara Šavorić

400m [Ž] - Lorena Gabrić, Tara Marković, Nika Marković i Klara Šavorić

400m [M] - Marko Orešković, Jakov Vuković, Luka Čičak, Vito Carlo Fadini i Luka Grubišić / Luka Marin Vuco (i.k.)

400m prepone [Ž] - Valentina Perić i Korina Sajko

400m prepone [Ž] - Valentina Perić i Korina Sajko

400m prepone [M] - Jurica Kovačić i Zvonimir Ćurić

400m prepone [M] - Jurica Kovačić i Zvonimir Ćurić

800m [Ž] - Olja Galić i Tina Šmid

800m [M] - Jakov Vuković, Niko Kožul, Tin Tumpić i Ivan Vukančić

1500m [Ž] - Lorena Bartaković

1500m [M] - Jan Zvonimir Nemet

1500m [M] - Jan Zvonimir Nemet

3000m [Ž] - Lorena Bartaković i Hana Malović

3000m [M]

3000m [M]

3000m zapreke [Ž] - Ema Baftiri

3000m zapreke [M]- Jan Zvonimir Nemet, Antonio Belas i Antonijo Stojanović

3000m zapreke [M]- Jan Zvonimir Nemet, Antonio Belas i Antonijo Stojanović

5000m [Ž], sažetak - Tina Šmid i Hana Malović

5000m [M], sažetak

5000m [M], sažetak

4x100m [Ž] - Agram I (Dent, Mačković, Kunac i Penezić)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Vuković, Orešković i Krešo) i Agram II (Ćurić, Grubišić, Fadini i Kovačić)

4x400m [Ž] - Agram I (Babić, Mačković, Dent i Lončarek)

4x400m [Ž] - Agram I (Babić, Mačković, Dent i Lončarek)

4x400m [M] - Agram I (Kovačić, Čičak, Orešković i Vuković) i Agram II (Grubišić, Ćurić, Fadini i Krešo)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)
Atletski klub Agram ©2007-2020 | Sva prava pridržana

Stranica optimizirana za pregled u 1280x1024 rezoluciji i više u preglednicima Google Chrome i Mozilla Firefox, kod manjih rezolucija koristi se 'responsive' način rada.