Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u dvorani za starije kadete, kadetkinje i mlađe kadete, kadetkinje 2019

Start jedne od utrka na 60m Foto: AK Agram Start jedne od utrka na 60m

Nije bilo jednostavno ovo natjecanje pratiti sve naše članove i članice, ali jednu veliku većinu smo uspjeli, posebice onaj trkački uz nekoliko isječaka s tehničkih disciplina. Sve to nalazi se u 4K kvaliteti u kojoj možete uživati putem našeg YouTube kanala.

Sažeci

MLAĐI KADETI-KINJE/KADETI-KINJE Tehničke discpline [Ž/M] - Penezić, Leško, Pavlović, Sečen, Dobruna, Szabo, Tvrtković, Jelić i Ferina

MLAĐE KADETKINJE 60m [Ž], 12. skupina - Vita Penezić

MLAĐI KADETI 60m [M], 1. - 3. skupina - Tin Pavlović, Luka Maibaum, Matej Tumpa i Noa Leško

KADETKINJE 60m [Ž], 14. skupina

KADETI 60m [M], 3. - 5. skupina - Marko Orešković i Bruno Perec

KADETKINJE 60m prepone [Ž], 6. skupina - Anja Tvrtković

MLAĐE KADETKINJE 200m [Ž], 1., 6., 8., 9. i 13. skupina - Olja Galić, Lorena Gabrić, Ruta Rogina, Iva Raić i Vanja Frančić -

MLAĐI KADETI 200m [M], 3. skupina - Karlo Maibaum

KADETKINJE 200m [Ž], 11 skupina - Nika Marković, Magdalena Kadović, Karla Herceg, Marija Batrac i Sara Pušić

KADETI 200m [M], 6 skupina - Marko Orešković, Bruno Perec i Robert Cerviček

KADETKINJE 600m [Ž], 1., 3. i 5. skupina - Klara Crnoja, Lidija Batrac, Valentina Perić i Antonela Tutić

MLAĐE KADETKINJE 800m [Ž], 5. skupina - Antonija Batrac

MLAĐI KADETI 800m [M], 2 skupine - Karlo Viljac i Vid Berković

KADETI 1000m [M], 2. skupina - Sven Bittner

MLAĐE KADETKINJE/KADETKINJE 2000m hodanje [Ž] - Redžebašić, Petrak, Šefanović, Vončina i Čučković/Marek, Hajnić

MLAĐI KADETI/KADETI 2000m hodanje [M] - Kožul, Barun i Perišić/Čepelak, Anić, Hrkač i Perše

MLAĐE KADETKINJE 4x200m [Ž] - 4. i 6. skupina - Agram I (Rogina, Gabrić, Penezić i Galić) i II (Raić, Milinković, Pušić i Frančić)

MLAĐI KADETI 4x200m [M] - 4. skupina - Agram I (Pavlović, Tumpa, Šustek i Maibaum)

KADETKINJE 4x200m [Ž] - 3. i 5. skupina - Agram I (Heinrich, Kozlinger L., Kozlinger N. i Tvrtković) II (Herceg, Sajko, Kadović i Marković) i III (Filipović, Pavor, Čanić i Batrac M.)

KADETI 4x200m [M] - 2. i 3. skupina - Agram I (Petić, Gabovac, Perec i Orešković) i Agram II (Szabo, Cerviček, Jelić i Sečen)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook