Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske za seniore i seniorke FINALE 2018

Vukančić i Puljko pri izmjeni štafete Foto: Renato Branđolica Vukančić i Puljko pri izmjeni štafete

Snimljene su sve utrke ovg natjecanja uz pregršt isječaka (objedinjenih) s tehničkih disciplina, i to u 4K kvaliteti. Uz sve to smo natjecanje ponovno i prenosili uživo (Full HD 1080p), a sve to možete pogledati u ovom članku ili na našem YouTube kanalu. Uživajte!

Snimke natjecanja

Svečanost proglašenja

Dalj [Ž] - Rea Vusić

Dalj [M] - Filip Mrčić, Vili Nagl i Bruno Penezić

Troskok [Ž] - Karla Kovačić i Marta Bošnjak

Troskok [M] - Marko Katalinić, Filip Mrčić, Antonio Frančić, Jakov Raguž, Vili Nagl i Ante Zuanović

Vis [Ž] - Marta Bošnjak, Lea Babić, Karla Kovačić i Leonarda Farkaš

Vis [M] - Filip Mrčić, Bruno Košćica i Roko Spaseski Baburek

Motka [Ž/M] - Filip Mrčić

Koplje [M/Ž] - Karlo Petković, Luka Mateljić, Nino Kolić, Jurica Pranić i Fran Iličić / Laura Štefanac

Disk [Ž/M] - Laura Štefanac i Gabrijela Grčević / Arijan Islami, Luka Medvidović, Josip Miloš i Jurica Pranić

Kugla [M] - Demir Kolarević, Luka Medvidović, Arijan Islami i Jurica Pranić

100m prepone [Ž] - Leonarda Farkaš i Marta Bošnjak

100m [Ž]

100m [M] - Hrvoje Čukman, Alen Kolar, Jakov Vuković, Luka Dubajić, Dominik Krešo i Bruno Penezić

110m prepone [M] - Ante Zuanović i Milan Kotur

200m [Ž] - Karla Puljko i Marta Bošnjak

200m [M] - Hrvoje Čukman, Alen Kolar, Dominik Krešo, Antonio Kovačić, Jakov Vuković i Luka Dubajić

400m [Ž] - Tajana Židov, Karla Puljko i Wanda Haber Zelanto

400m prepone [Ž] - Lea Babić

400m [M] - Sven Cepuš, Hrvoje Čukman i Mateo Kovačić

400m prepone [M] - Hrvoje Čukman, Milan Kotur, Karlo Blažević i Lovro Obajdin

800m [Ž] - Tajana Židov i Leonarda Farkaš

800m [M] - Marino Bloudek i Jakov Vuković

1500m [Ž] - Tina Šmid, Tajana Židov, Eli Pevec i Antonija Žalac

1500m [M] - Marino Bloudek i Filip Svalina

3000m [Ž] - Katarina Vukančić, Matea Matošević, Sandra Šrut, Tina Šmid, Antonija Žalac i Ivana Grubišić

3000m [M] - Petar Bratulić, Zlatko Kožuhar, Filip Svalina, Nikola Klarić, Domagoj Jakopović i Vedran Muhar

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut, Iva Čutura, Hana Malović, Laura Kutlić i Maja Zečević

3000m zapreke [M] - Filip Svalina, Domagoj Jakopović, Ian Horvat i Pablo Šimić

5000m [Ž] - Matea Matošević, Katarina Vukančić, Ivana Renić

5000m [M] - Petar Bratulić, Zlatko Kožuhar, Bruno Erent, Nikola Klarić, Vedran Muhar i Domagoj Jakopović

5000m hodanje [Ž] - Ivana Renić, Eli Pevec, Bruna Janček, Klara Krenek i Petra Štefanović

5000m hodanje [M] - Bruno Erent, Jurica Stanko i Krešimir Hartl

4x100m [Ž] - Agram I (Vusić, Babić, Bošnjak i Židov) i II (Ibrahimkadić, Smolčić, Čutura i Kovačić)

4x100m [M] - Agram I (Vuković, Čukman, Krešo i Kolar) i II (Grubišić, Frančić, Dubajić i Raguž)

4x400m [Ž] - Agram I (Puljko, Vukančić, Babić i Farkaš) i II (Ibrahimkadić, Čutura, Šrut i Smolčić)

4x400m [M] - Agram I (Raguž, Vuković, Krešo i Čukman) i II (Kolar, Grubišić, Ćurić i Dubajić)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook