Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2020

Anamarija Petters na 800m Foto: Renato Branđolica Anamarija Petters na 800m

Iako nismo bili organizatori navedenog dvostrukog natjecanja, ispratili smo sve utrke uz niz isječaka na tehničkim disciplina s tim da smo ovdje snimali nastupe naših članova ili članica. Tu je i tradicionalna snimka sa svečanosti proglašenja uz još jedan dodatak. Sve je dostupno putem ovog članka ili već ranije na našem YouTube kanalu na koji se uvijek možete i pretplatiti.

Svečano proglašenje

Dalj [Ž] - Ana Kardum, Anja Tvrtković, Lana Obućina i Rea Vusić

Dalj [M] - Jurica Kovačić, Bruno Penezić i Lukas Sečen

Dalj [M] - Jurica Kovačić, Bruno Penezić i Lukas Sečen

Vis [Ž] - Ana Šimić, Ana Kardum, Lara Juriša, Marta Bošnjak i Franka Josipović

Vis [M] - Filip Mrčić, Jurica Hercigonja i Tin Jelić

Vis [M] - Filip Mrčić, Jurica Hercigonja i Tin Jelić

Troskok [Ž] - Ana Šimić, Karla Kovačić i Ana Kardum

Troskok [M] - Marko Katalinić, Filip Mrčić i Jurica Hercigonja

Troskok [M] - Marko Katalinić, Filip Mrčić i Jurica Hercigonja

Motka [Ž] - Lara Juriša i Rea Vusić

Motka [M] - Filip Mrčić i Dominik Krešo

Motka [M] - Filip Mrčić i Dominik Krešo

Disk [Ž] - Lucija Leko, Gloria Markušić, Lana Mačković i Lucija Pendić

Disk [M] - Kristian Josip Periš, Matija Jakopović i Edi Emanović

Disk [M] - Kristian Josip Periš, Matija Jakopović i Edi Emanović

Koplje [Ž] - Gloria Markušić, Lana Mačković, Jana Stojić i Lucija Leko

Koplje [M] - Borna Krajina, Milan Kotur, Luka Dubajić i Luka Čičak

Koplje [M] - Borna Krajina, Milan Kotur, Luka Dubajić i Luka Čičak

Kugla [M] - Kristian Josip Periš i Edi Emanović

100m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Anja Tvrtković i Ana Kardum

100m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Anja Tvrtković i Ana Kardum

100m [Ž] - Ivana Lončarek, Dora Dent i Tara Marković

100m [M] - Alen Kolar, Dominik Krešo, Marko Orešković, Luka Ćosić i Jakov Raguž

100m [M] - Alen Kolar, Dominik Krešo, Marko Orešković, Luka Ćosić i Jakov Raguž

110m prepone [M] - Jurica Kovačić, Jurica Hercigonja i FIlip Mrčić

200m [Ž] - Dora Dent, Lea Babić i Tara Marković

200m [Ž] - Dora Dent, Lea Babić i Tara Marković

200m [M] - Alen Kolar, Dominik Krešo, Marko Orešković, Jakov Raguž, Luka Čičak i Luka Ćosić

400m [Ž] - Anamarija Petters, Dora Dent, Lea Babić, Ivona Jurišić i Klara Šavorić

400m [Ž] - Anamarija Petters, Dora Dent, Lea Babić, Ivona Jurišić i Klara Šavorić

400m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Anja Tvrtković, Korina Sajko i Ivona Jurišić

400m prepone [Ž] - Ivana Lončarek, Anja Tvrtković, Korina Sajko i Ivona Jurišić

400m [M] - Sven Cepuš, Jakov Vuković, Marko Orešković, Dominik Krešo i Luka Čičak

400m [M] - Sven Cepuš, Jakov Vuković, Marko Orešković, Dominik Krešo i Luka Čičak

400m prepone [M] - Jurica Kovačić, Zvonimir Ćurić i Jurica Hercigonja

400m prepone [M] - Jurica Kovačić, Zvonimir Ćurić i Jurica Hercigonja

800m [Ž] - Tina Šmid, Anamarija Petters, Leonarda Farkaš i Mara Goluža

800m [Ž] - Tina Šmid, Anamarija Petters, Leonarda Farkaš i Mara Goluža

800m [M] - Sven Cepuš, Jakov Vuković, Tin Tumpić, Luka Marin Vuco i Ivan Vukančić

800m [M] - Sven Cepuš, Jakov Vuković, Tin Tumpić, Luka Marin Vuco i Ivan Vukančić

1500m [Ž] - Lorena Bartaković, Katarina Vukančić, Leonarda Farkaš, Antonija Žalac i Mara Goluža

1500m [Ž] - Lorena Bartaković, Katarina Vukančić, Leonarda Farkaš, Antonija Žalac i Mara Goluža

1500m [M] - Filip Svalina, Tin Tumpić, Nikola Klarić, Domagoj Jakopović i Ivan Vukančić

1500m [M] - Filip Svalina, Tin Tumpić, Nikola Klarić, Domagoj Jakopović i Ivan Vukančić

3000m [Ž] - Lorena Bartaković, Katarina Vukančić, Sandra Šrut, Leonarda Farkaš i Hana Malović

3000m [Ž] - Lorena Bartaković, Katarina Vukančić, Sandra Šrut, Leonarda Farkaš i Hana Malović

3000m [M] - Petar Bratulić, Zlatko Kožuhar, Filip Svalina, Ivan Dračar, Nikola Klarić i Domagoj Jakopović

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut, Ljiljana Ćulibrk, Viva Kovač, Lucija Kozina, Ema Baftiri i Nika Brdal

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut, Ljiljana Ćulibrk, Viva Kovač, Lucija Kozina, Ema Baftiri i Nika Brdal

3000m zapreke [M] - Filip Svalina, Domagoj Jakopović, Jan Zvonimir Nemet i Antonijo Stojanović

5000m [Ž] - Katarina Vukančić, Tina Šmid, Leonarda Farkaš, Hana Malović i Lana Švarbić

5000m [Ž] - Katarina Vukančić, Tina Šmid, Leonarda Farkaš, Hana Malović i Lana Švarbić

5000m [M] - Petar Bratulić, Zlatko Kožuhar, Ivan Dračar, Filip Svalina i Bruno Erent

5000m hodanje [Ž] - Ivana Renić, Mia Marek, Lana Švarbić, Nika Gušić i Ljiljana Ćulibrk

5000m hodanje [Ž] - Ivana Renić, Mia Marek, Lana Švarbić, Nika Gušić i Ljiljana Ćulibrk

5000m hodanje [M] - Bruno Erent, Antonio Belas, Jurica Stanko, Bruno Rožman i Krešimir Hartl

4x100m [Ž] - Agram I (Dent, Babić, Tvrtković i Lončarek) i Agram II (Kardum, Jurišić, Marković i Heinrich)

4x100m [Ž] - Agram I (Dent, Babić, Tvrtković i Lončarek) i Agram II (Kardum, Jurišić, Marković i Heinrich)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Orešković, Krešo i Kolar) i Agram II (Kovačić, Grubišić, Ćosić i Raguž)

4x100m [M] - Agram I (Čičak, Orešković, Krešo i Kolar) i Agram II (Kovačić, Grubišić, Ćosić i Raguž)

4x400m [Ž] - Agram I (Babić, Petters, Dent i Lončarek) i Agram II (Heinrich, Jurišić, Vukančić i Šmid)

4x400m [Ž] - Agram I (Babić, Petters, Dent i Lončarek) i Agram II (Heinrich, Jurišić, Vukančić i Šmid)

4x400m [M] - Agram I (Čičak, Vuković, Orešković i Cepuš) i Agram II (Grubišić, Ćosić, Dubajić i Kolar)

4x400m [M] - Agram I (Čičak, Vuković, Orešković i Cepuš) i Agram II (Grubišić, Ćosić, Dubajić i Kolar)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook