Logo
Ispiši ovu stranicu

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje 2021

Utrke na 100m Foto: AK Agram Utrke na 100m

Puno toga ove godine smo stavili u kategoriju "prvi puta u povijesti našeg YouTube kanala" pa tako sada i ovo natjecanje ide s tim s obzirom da je doživjelo premijeru po pitanju cjelokupnog prijenosa. Svi izdvojeni snimci sada su u 4K rezoluciji za još bolji doživljaj natjecanja gdje smo ponovno bili itekako zadovoljni. A zadovoljni možemo biti i jednim posebnim jubilejom, a to je podatak kako naš kanal ovime sada broji preko 6000 prenesenih videozapisa!

Snimka natjecanja

 

Svečanost proglašenja

Dalj [Ž] - Paula Plepelić i Laura Matko

Dalj [M] - Karlo Maibaum, Luka Maibaum i Matej Tumpa

Vis [Ž] - Lana Vučković, Dora Sabljić i Sara Tomić

Vis [M] - Karlo Maibaum, Matej Tumpa i Toma Wurzberg

Motka [Ž] - Vita Škiljo i Magdalena Obajdin

Motka [M] - Noa Leško i Felix Hercog

Disk [Ž] - Filipa Barun, Ema Munjas i Lea Švarbić

Disk [M] - Jan Ferina, Duje Dodig i Gabrijel Varga

Koplje [Ž] - Lana Lemešić, Filipa Barun i Ema Munjas

Koplje [M] - Gabrijel Varga, Dinko Tadić, Tin Babić, Toma Wurzberg i Jagor Habjanić

Kugla [Ž] - Vita Penezić i Kristina Dragojević

Kugla [Ž] - Vita Penezić i Kristina Dragojević

Kugla [M] - Jan Ferina i Dinko Tadić

100m [Ž] - Vita Penezić, Gabrijela Knežević i Paula Štefanović

100m [Ž] - Vita Penezić, Gabrijela Knežević i Paula Štefanović

100m [M] - Dominik Jezernik, Tin Pavlović, Tin Malec i Vito Perše

100m prepone [Ž] - Karla Pišonić i Paula Plepelić

100m prepone [Ž] - Karla Pišonić i Paula Plepelić

100m prepone [M] - Matej Perić

300m [Ž] - Laura Matko, Gabrijela Knežević, Elena Tomić, Amina Avdagić i Paula Štefanović

300m [Ž] - Laura Matko, Gabrijela Knežević, Elena Tomić, Amina Avdagić i Paula Štefanović

300m [M] - Dominik Jezernik

300m [M] - Dominik Jezernik

300m prepone [Ž] - Marika Tomić i Karla Pišonić

300m prepone [M] - Matej Perić i Matej Maračić

600m [Ž] - Olja Galić, Lorena Gabrić i Dora Delić

1000m [M] - Sean Jozef Knudson, Fran Anić i Noa Žele

1500m zapreke [Ž] - Eva Todorovac

1500m zapreke [Ž] - Eva Todorovac

1500m zapreke [M] - Vid Berković

2000m [Ž] - Olenka Tomić, Ivona Ciban, Sunčica Sajko i Dora Malović

2000m [Ž] - Olenka Tomić, Ivona Ciban, Sunčica Sajko i Dora Malović

3000m [M] - Antonio Blažić, Niko Zlopaša Mužić i Teo Mahović

3000m [M] - Antonio Blažić, Niko Zlopaša Mužić i Teo Mahović

3000m hodanje [Ž] - Linda Nujić, Zana Redžebašić i Gabrijela Lešić

3000m hodanje [M] - Patrik Pivarski i Jakov Barun

3000m hodanje [M] - Patrik Pivarski i Jakov Barun

4x100m [Ž] - Agram I (Tomić E., Matko, Plepelić i Penezić) i Agram II (Tomić M., Avdagić, Pišonić i Štefanović)

4x100m [M] - Agram I (Ferina, Maibaum, Pavlović i Jezernik) i Agram II (Malec, Perše, Leško i Perić)

4x100m [M] - Agram I (Ferina, Maibaum, Pavlović i Jezernik) i Agram II (Malec, Perše, Leško i Perić)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)
Atletski klub Agram ©2007-2021 | Sva prava pridržana

Stranica optimizirana za pregled u 1280x1024 rezoluciji i više u preglednicima Google Chrome i Mozilla Firefox, kod manjih rezolucija koristi se 'responsive' način rada.