Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2019

Lorena Bartaković i Tina Šmid na 800m Foto: AK Agram Lorena Bartaković i Tina Šmid na 800m

Tko nije pratio uživo u Full HD rezoluciji, već od početka tjedna (i ranije ako je prvi dan natjecanja u pitanju) je mogao pogledati sve utrke i niz isječaka s tehničkih disciplina (njih je u prijenosu bilo više) u velikoj 4K rezoluciji. Natjecanje neće ostati samo na prijenosu uživo već super kvalitetnim snimkama u 4K rezoluciji. Sve je dostupno putem ovog članka ili našeg YouTube kanala.

Snimka prijenosa - 1. DAN

Snimka prijenosa - 2. DAN

Svečano proglašenje

Dalj [Ž] - Marta Bošnjak, Ana Kardum, Bernarda Maslać, Paula Herceg i Korina Sajko

Dalj [M] - Vili Nagl, Ivor Nagl, Lukas Sečen, Jakov Biklić i Filip Szabo

Troskok [Ž] - Paula Herceg, Ana Kardum, Lea Babić i Bernarda Maslać

Troskok [M] - Antonio Frančić, Jurica Hercigonja, Vili Nagl i Ivor Nagl

Vis [Ž] - Marta Bošnjak, Ana Kardum, Paula Herceg, Lea Babić i Iva Vranić

Vis [M] - Roko Spaseski Baburek, Jurica Hercigonja, Tin Jelić i Igor Bačurin / Filip Mrčić (i.k)

Motka [Ž] - Lucija Čanić

Motka [M] - Stjepan Augustinov

Koplje [Ž] - Jana Stojić, Lana Mačković, Laura Vinkešević, Lucija Leko i Lucija Matić

Koplje [M] - Nino Kolić, Luka Mateljić, Borna Krajina, Jure Grbavac i Luka Biošić

Kugla [M/Ž] - Mateljić, Malenica, Biošić i Kolić / Leko, Vinkešević, Markušić i Matić

Disk [Ž] - Lucija Leko, Gloria Markušić, Lucija Matić, Laura Vinkešević i Gabriela Grčević

Disk [M] - Luka Biošić, Luka Mateljić i Roko Malenica

Kladivo [Ž] - Gabrijela Grčević, Lucija Pendić, Kaja Dupor, Lucija Leko i Laura Vinkešević

Kladivo [M] - Roko Malenica, Luka Biošić, Luka Mateljić i Nino Kolić

100m prepone [Ž] - Anja Tvrtković, Iva Vranić i Belma Ibrahimkadić

100m [Ž] - Eva Mačković, Ana Krišto, Anja Tvrtković, Carmen Heinrich i Karla Puntarić

100m [M] - Luka Dubajić, Marko Orešković, Jakov Vuković, Zvonimir Ćurić i Dominik Krešo

110m prepone [M] - Antonio Frančić, Bruno Košćica, Lovro Obajdin i Jurica Hercigonja

200m [Ž] - Eva Mačković, Ana Krišto i Karla Puntarić

200m [M] - Luka Dubajić, Marko Orešković, Luka Grubišić, Vili Nagl i Luka Čičak

400m [Ž] - Eva Mačković, Lea Leško i Tia Leona Hajnić

400m prepone [Ž] - Anja Tvrtković, Carmen Heinrich, Lea Babić, Belma Ibrahimkadić i Magdalena Ivić

400m [M] - Jakov Vuković, Zvonimir Ćurić, Marko Orešković, Luka Grubišić i Luka Čičak

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić, Lovro Obajdin, Bruno Košćica, Antonio Frančić i Dorian Smoljan

800m [Ž] - Tina Šmid, Lorena Bartaković, Ana Petrović, Karla Herceg i Vita Smolčić

800m [M] - Jakov Vuković i Tin Tumpić

1500m [Ž] - Tina Šmid, Lorena Bartaković i Karla Herceg

1500m [M] - Ivan Vukančić, Tin Tumpić i Nikola Savić

3000m [Ž] - Leonarda Farkaš, Lana Švarbić, Lucija Kozina, Hana Malović i Petra Vuković

3000m [M] - Nikola Klarić i Edmond Dobruna

3000m zapreke [Ž] - Viva Kovač, Ana Petrović, Lucija Kozina, Ema Baftiri i Petra Vuković

3000m zapreke [M] - Ivan Vukančić, Nikola Savić, Marko Pekas i Pablo Šimić

3000m hodanje [Ž] - Eli Pevec, Bruna Janček, Klara Krenek, Mia Marek i Nika Gušić

3000m hodanje [M] - Jurica Stanko, Bruno Rožman, Krešimir Hartl i Mateo Jurišić

5000m [Ž] - Leonarda Farkaš, Eli Pevec, Bruna Janček, Hana Malović i Klara Krenek

5000m [M] - Nikola Klarić, Antonio Belas, Tomislav Mikić i Klaudio Strahonija

4x100m [Ž] - Agram I (Puntarić, Heinrich, Tvrtković i Krišto) i Agram II (Kardum, Babić, Ibrahimkadić i Herceg)

4x100m [M] - Agram I (Ćurić, Orešković, Dubajić i Vuković) i Agram II (Čičak, Grubišić, Hercigonja i Nagl)

4x400m [Ž] - Agram I (Mačković, Babić, Ibrahimkadić i Šmid) i Agram II (Herceg, Heinrich, Leško i Puntarić)

4x400m [M] - Agram I (Grubišić, Orešković, Ćurić i Vuković) i Agram II (Dubajić, Čičak, Obajdin i Nagl)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook