Multimedija

VIDEO: Dvoransko prvenstvo Hrvatske za starije kadete, kadetkinje i mlađe kadete, kadetkinje 2020

Uspješnih 4x200m kod kadetkinja Foto: Renato Branđolica Uspješnih 4x200m kod kadetkinja

Novi videozapisi s ova dva natjecanja (u jednom) već ranije su bili dostupni putem našeg YouTube kanala, a sada su dostupni i unutar ove objave u visokoj 4K razlučivosti. Uživajte!

KADETKINJE Dalj [Ž] - Vita Penezić, Ema Leko i Vita Škiljo

KADETI Dalj [M] - Vito Kovačić i Filip Szabo

KADETKINJE Motka [Ž] - Lucija Čanić

KADETKINJE Kugla [Ž] - Laura Vinkešević i Lucija Matić

KADETI Kugla [M] - Hrvoje Šaravanja i Sai Samardžija

MLAĐI KADETI Kugla [M] - Jan Ferina

MLAĐE KADETKINJE Dalj [Ž] - Laura Matko, Elena Tomić i Marta Čanić

MLAĐE KADETKINJE 55m prepone [Ž], 1. skupina - Magdalena Obajdin

MLAĐI KADETI 55m prepone [M], 2 skupine - Matej Tumpa i Noa Leško

MLAĐE KADETKINJE 60m [Ž], 3. skupina - Reska Milinković

MLAĐI KADETI 60m [M], 4. skupina - Tin Pavlović

KADETKINJE 60m [Ž], 8. i 10. skupina - Vita Penezić i Karla Puntarić

KADETI 60m [M], 2. i 5. skupina - Bruno Perec i Vito Kovačić

KADETKINJE 60m prepone [Ž], 3. skupina - Tonka Kunac

KADETI 60m prepone [M], 1. skupina - Filip Szabo

MLAĐE KADETKINJE 200m [Ž], 17. skupina - Laura Matko

MLAĐI KADETI 200m [M], 2. - 4. skupina - Noa Žele, Felix Hercog i Mateo Lončar

KADETKINJE 200m [Ž], 6., 9 .- 13. skupina - Tonka Kunac, Ana Krišto, Nika Marković, Karla Puntarić i Karla Herceg

KADETI 200m [M], 4. i 8. skupina - Bruno Perec i Adrian Fučkala

KADETKINJE 600m [Ž], 4. i 5. skupina - Lorena Gabrić i Lidija Batrac

MLAĐE KADETKINJE 800m [Ž], 1. i 4. skupina - Iva Raić, Marina Vlahović i Olenka Tomić

MLAĐI KADETI 800m [M], 2 skupine - Fran Anić, Niko Jemin i Niko Zlopaša Mužić

KADETI 1000m [M], 1. skupina - Niko Kožul i Vito Carlo Fadini

KADETKINJE 1500m [Ž], 1. skupina - Petra Keleković

MLAĐE KADETKINJE 2000m hodanje [Ž] - Linda Nujić, Paula Štefanović, Filipa Barun, Elen Vončina i Dora Čučković

KADETKINJE 2000m hodanje [Ž] - Zana Redžebašić, Nika Hajnić, Gabrijela Lešić i Marija Batrac

KADETI 2000m hodanje [M] - Filip Jurić

KADETI 3000m [M] - Karlo Viljac i Vid Berković

MLAĐE KADETKINJE 4x200m [Ž], 6. skupina - Agram I (Milinković, Lucarić, Tomić i Obajdin)

MLAĐI KADETI 4x200m [M], 3. skupina - Agram I (Žele, Tumpa, Pavlović i Leško) i II (Lončar, Babić, Hercog i Španović)

KADETKINJE 4x200m [Ž], 3. skupina - Agram I (Marković, Kunac, Krišto i Penezić) i II (Leko, Herceg, Čanić i Puntarić)

KADETI 4x200m [M], 2. skupina - Agram I (Chen, Fučkala, Kovačić i Perec)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook