Multimedija

VIDEO: Dvoransko prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2024

Agrameri 3000metraši Foto: Renato Branđolica Agrameri 3000metraši

Zaključak domaćih natjecanja u 1. mjesecu mogli smo vidjeti uživo putem YouTube kanala, a sada su izdvojeni videozapisi dostupni i u 4K kvaliteti.

Snimka cijelog natjecanja

Dalj [Ž] - Laura Matko

Dalj [M] - Vito Kovačić

Dalj [M] - Vito Kovačić

Vis [Ž]

Vis [M]

Vis [M]

Troskok [Ž]

Troskok [M] - Vito Kovačić i Dominik Lubenjak

Troskok [M] - Vito Kovačić i Dominik Lubenjak

Motka [Ž] - Vita Škiljo, Magdalena Obajdin i Nika Jurković

Motka [M] - Noa Leško

Motka [M] - Noa Leško

Motka [M/Ž], kadetkinje

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević i Filipa Barun

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević i Filipa Barun

Kugla [M] - Jan Ferina, Duje Dodig, Jerko Ćalušić i Jakov Baus

Kugla [Ž], kadetkinje i mlađe kadetkinje

Kugla [Ž], kadetkinje i mlađe kadetkinje

Kugla [M], mlađi kadeti

Kugla [M], mlađi kadeti

55m prepone [M], mlađi kadeti

55m prepone [Ž], senorke

55m prepone [Ž], senorke

55m prepone [M], seniori

60m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić, Josipa Klišanin i Reska Milinković

60m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić, Josipa Klišanin i Reska Milinković

60m [M], kvalifikacije i finale

60m [M], kvalifikacije i finale

60m prepone [Ž], finale - Tonka Kunac

60m prepone [Ž], finale - Tonka Kunac

60m prepone [M], finale

60m [Ž], kadetkinje i seniorke

60m [Ž], kadetkinje i seniorke

60m [M], kadeti i seniori

60m [M], kadeti i seniori

60m prepone [Ž], seniorke

60m prepone [Ž], seniorke

60m prepone [M], seniori

200m [Ž], mlađe kadetkinje

200m [Ž], mlađe kadetkinje

300m [Ž], kadetkinje

300m [M], kadeti

300m [M], kadeti

300m [Ž], seniorke

300m [M], seniori

400m [Ž] - Lara Jurčić i Laura Matko

400m [M] - Vito Carlo Fadini, Nino Blažić, Bruno Šešerko i Bartol Belošević

400m [M] - Vito Carlo Fadini, Nino Blažić, Bruno Šešerko i Bartol Belošević

600m [Ž], kadetkinje

600m [Ž], kadetkinje

600m [M], kadeti

800m [Ž]

800m [Ž], mlađe kadetkinje

800m [M] - Niko Kožul i Matej Perić

800m [M], mlađi kadeti

1500m [Ž]

1500m [Ž]

1500m [Ž], seniorke

1500m [M] - Antonio Blažić

1500m [M], seniori

1500m [M], seniori

3000m [Ž] - Mia Amber Berić, Dora Delić i Sara Delić

3000m [M] - Jakov Lesjak, Noa Žele, Ivan Cvitić, Matija Jaković i Ian Gluić

3000m [M] - Jakov Lesjak, Noa Žele, Ivan Cvitić, Matija Jaković i Ian Gluić

4x400m [Ž] - Agram I (Penezić, Jurčić, Kunac i Matko) i II (Klišanin, Milinković, Puntarić i Tomić)

4x400m [M] - Agram I (Šešerko, Blažić, Fadini i Kovačić) i II (Perić, Belošević, Lubenjak i Kožul)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook