Ostalo

VIDEO: UPISI u ŠKOLU ATLETIKE 2017 (travanj)

Mladi atletičari i atletičarke Foto: AK Agram Mladi atletičari i atletičarke

Ulaskom u 4. mjesec topliji dani su pred nama, pozivamo vas da se priključite ili vaše dijete/djecu da se priključe atletskoj školi ili atletskom vrtiću službeno najboljeg kluba u Hrvatskoj.

Bitna napomena je kako se upisi ne održavaju samo tijekom travnja već 365 dana u godini te se dobrodošli u bilo kojem trenutku. Nikoga ne odbijamo, neovisno o dobi i kondicioniranosti.

Lokacija treninga je atletska staza "SP Mladost", a programe prilagođene svakom uzrastu (ali i pojedincu!) vode visoko školovani treneri.

Program obuhvaća velik broj djece i mladeži, a uz to u našem klubu trenira velik niz vrhunskih sportaša, olimpijaca, osvajača medalja na najvećim međunarodnim natjecanjima, hrvatskih reprezentativaca i rekordera...

Postanite dio naš priče i upoznajte kraljicu sportova!

ATLETSKI VRTIĆ => Za dodatne informacije posjetite ovdje

Djeca vrtićke dobi od 3. do 6. godine

• TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, srijeda, petak u 18h

ATLETSKA ŠKOLA => Za dodatne informacije posjetite ovdje