Ostalo

VIDEO: UPISI u ŠKOLU ATLETIKE 2017 (rujan)

Dio ekipe jednog od pogona škole atletike :) Foto: AK Agram Dio ekipe jednog od pogona škole atletike :)

Počinje nam nova školska godina i ulaskom u 9. mjesec nema bolje prilike da se priključite atletskoj školi ili atletskom vrtiću službeno najboljeg kluba u Hrvatskoj.

Za one koji smatraju da je neko drugo vrijeme bolje za postati dio našeg kluba možemo samo napomenuti kako se upisi ne održavaju samo tijekom ovog mjeseca već kroz cijelu godinu i dobrodošli ste u bilo kojem trenutku, neovisno o dobi i kondicioniranosti.

Lokacija treninga je atletska staza "SP Mladost", a svaki programe prilagođen određenom uzrastu (ali i pojedincu!) vode visoko školovani treneri.

Program u startu obuhvaća velik broj djece i mladeži, a uz to u našem klubu trenira velik niz vrhunskih sportaša, olimpijaca, osvajača medalja na najvećim međunarodnim natjecanjima, hrvatskih reprezentativaca i rekordera... Upravo smo ove godine tijekom ljeta okrunili olimpijsku prvakinju gluhih, Lauru Štefanac, kao i europskog juniorskog prvaka, Marina Bloudeka!

ATLETSKI VRTIĆ => Klikni ovdje za dodatne informacije

Djeca vrtićke dobi od 3. do 6. godine

• TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, srijeda, petak u 18h

ATLETSKA ŠKOLA => Klikni ovdje za dodatne informacije posjetite