Ostalo

VIDEO: Šest godina našeg kluba

Niz fotografija naših članova u videu Foto: AK Agram Niz fotografija naših članova u videu

Vrlo brzo je prošlo spomenutih 6 godina gdje smo proživjeli niz lijepih trenutaka i događaja. Naravno, u životu nije uvijek sve idealno, bilo je i onih nešto manje ljepših trenutaka, ali poput Gabi Novak mi više pamtimo samo sretne dane i njima se posvećujemo.

Povodom toga pripremili smo jedan video uz glazbenu pozadinu koji sadrži pregršt raznovsnih fotografija iz naše arhive, ali i arhive našeg prijatelja i sjajnog fotografa Renata Branđolice (koji nas neumorno prati tijekom ovih 6 godina). Slike datiraju iz različitih razdoblja, a video je tu da posluži kao svojevrsna retrospektiva za šest godina koje su iza nas. Uživajte!