Ostalo

VIDEO: Čestitka Matiji Greguriću, mlađejuniorskom prvaku svijeta

Screenshoot Matije Gregurića tijekom slavlja Foto: AK Agram Screenshoot Matije Gregurića tijekom slavlja
U prijašnjim člancima spominjali smo kako Hrvatska u posljednja dva natjecanja nije osvojila nijednu medalju, ali zato se Matija Gregurić pobrinuo da ne bude 'treća-sreća' i sjajnim hicem od 79.38 na kladivu razveselio je sve nas i uzeo zasluženo zlato!

Malo je reći kako je ovo bilo uzbudljivo natjecanje i nećemo previše ulaziti u kronologiju već ćemo samo spomenuti kako je u posljednjoj, šestoj seriji bio 'tek' četvrtoplasirani, ali onda je uslijedio hitac kojeg će zasigurno pamtiti cijeli život. Velike čestitke Matiji Greguriću, njegovoj obitelji, atletskom klubu Dinamo-Zrinjevac i treneru Ivanu Ivančiću. Inače je ovo drugo hrvatsko zlato na svjetskim mlađejuniorskim prvenstvima, a zanimljivo je kako je deset godina prvo zlato osvojila Valentina Srša i to upravo u ovoj disciplini. Ima nešto u bacanju kladiva... No da ne duljimo dalje, video je spreman sa svim prikazanim hicima (naravno i onaj pobjednički) i sadrži isječak velikog slavlja po završetku natjecanja. Uživajte!

• Natjecanje: Svjetsko prvenstvo za mlađe juniore i juniorke
  • Mjesto: Doneck (UKR)