Ostalo

Uvjerljivo prvi na tablici osvojenih medalja za 2014. godinu s rekordnim brojem osvojenih zlata!

Hrvatski atletski savez Foto: AK Agram Hrvatski atletski savez

Natjecanja u 2014. sada su već iza nas, a mi s ponosom možemo zaključiti kako smo spomenutu godinu ponovno završili kao klub s najviše osvojenih odličja u svim kategorijama, a to potvrđuje službena statistika osvojenih medalja na pojedinačnim prvenstvima Hrvatske u 2014. godini po klubovima koju vodi Hrvatski atletski savez.

Sveukupno smo osvojili 233 medalje, preciznije 91 zlatnu, 74 srebrne i 68 brončanih medalja! U usporedbi s 2013. sveukupno smo osvojili 14 medalja manje, ali zato brojimo čak 91 zlatnu medalju što je apsolutni rekord u povijesti hrvatske atletike. Prijašnji je držao također naš klub, tada je 'probijena' granica preko 80 zlatnih medalja (točnije 82), a u sezoni iza nas napravljen je novi veliki iskorak.

Spoznaja kako u različitim dobnim kategorijama (od mlađih kadeta i kadetkinja pa sve do seniora i seniorki) imamo čak 91 prvaka države Hrvatske je zaista lijepa i razlog više da budemo zadovoljni s nedavnim ostvarenjima. Uz to, treću godinu zaredom najuspješniji smo klub po svim navedenim kriterijima!

2014. - Atletski klub Agram, sveukupno osvojene medalje

Cijeli dokument možete pogledati u linku ispod članka.

Velike čestitke i zahvala našim atletičarima, atletičarkama, trenerima, trenericama, vodstvu, prijateljima i sponzorima našeg kluba te svima onima koji su na bilo koji način su sudjelovali u ovom uspjehu. Zajedničkim snagama stigli smo do još jednog povijesnog uspjeha našeg kluba!. Niz se nastavlja, bravo!