Ostalo

UPISI u ŠKOLU ATLETIKE 2016

Volimo sport i atletiku Foto: Renato Branđolica Volimo sport i atletiku

Nova školska godina je pred vratima, idealno vrijeme za vas da se priključite ili vaše dijete/djecu da se priključe našem klubu i atletici u širokom spektru naših programa.

Napominjemo kako se upisi održavaju tijekom 365 dana u godini i dobrodošli ste u bilo kojem trenutku, kad god vama odgovara. Pritom ističemo da nikoga ne odbijamo, neovisno o dobi i kondicioniranosti.

Lokacija treninga je atletska staza "SP Mladost", a programe prilagođene svakom uzrastu (ali i pojedincu!) vode visoko školovani treneri.

Program obuhvaća velik broj djece i mladeži, a uz to u našem klubu trenira velik niz vrhunskih sportaša, olimpijaca, osvajača medalja na najvećim međunarodnim natjecanjima, hrvatskih reprezentativaca i rekordera...

Uostalom, nismo bez razloga najbolji atletski klub u Hrvatskoj. Pozivamo i vas da postanete dio naše priče i upoznate kraljicu sportova.

ATLETSKI VRTIĆ => Za dodatne informacije posjetite ovdje

Djeca vrtićke dobi od 3. do 6. godine

• TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, srijeda, petak u 18h

ATLETSKA ŠKOLA => Za dodatne informacije posjetite ovdje