Ostalo

ŠKOLA ATLETIKE od sada i za RODITELJE

Roditelje želimo još više u(z) klub Foto: Renato Branđolica Roditelje želimo još više u(z) klub

Atletski klub Agram želi unaprijediti svoj rad kroz tjelovježbu za roditelje u terminima dok njihova djeca treniraju.

Aktivnosti za roditelje provode se oko staze u našem sportskom parku, obližnjem nasipu ili SRC Jarun u trajanju od najviše 45 minuta.

Za trening vam nije potrebno ništa više od elementarne sportske opreme, a to su tenisice i trenirka te sat ili mobitel.

Ponuđeni programi aerobnog tipa namijenjeni su za dvije kategorije - "početnike" i "napredne". Naravno, odnose se na zdrave osobe i provode se na vlastitu odgovornost.

U slučaju povećanog interesa, klub će angažirati voditelje i za 'odraslu' atletsku školu.

Upute i pojašnjenja za svaki zadani trening možete dobiti od trenera nakon što djeca započnu sa svojim treningom.