Ostalo

Seniorski Kup Hrvatske 2016. u objektivu Renata Branđolice

Pobjednička ekipa Foto: Renato Branđolica Pobjednička ekipa

Jedan od najboljih fotografa ovih prostora nam je pripremio svoju najveću ovogodišnju galeriju s natjecanja gdje nas je pratio! Prigodno za natjecanje gdje smo ostvarili pravi trijumf.

Uz to pratio je i miting Dinamo-Zrinjevca u srijedu tako da imamo i tu jednu mini-galeriju. Kad se sve zbroji, dobili smo skoro pa 400 njegovih uvijek odličnih fotografija za pogledati. Pritom istaknimo kako se u galeriji ne nalaze samo naši članovi i članice.

Galeriju sa Kupa Hrvatske za seniore i seniorke održanog prošli vikend možete pogledati preko albuma Google fotografija ovdje. Za pregled galerije sa mitinga održanog u srijedu posjetite ovaj link. Osim Google, sve naše i njegove slike možete pronaći preko uvijek ažurne Facebook stranice.

Puno hvala Renatu što nam je ponovno dodatno uljepšao naš bogati multimedijalni kutak!