Ostalo

SAN POSTAJE JAVA #2 U tijeku radovi vezani za Zagrebačku atletsku dvoranu (FOTO)

Nešto se događa... Nešto se događa...

Prije nešto više od godinu dana ekskluzivno smo najavili kako atletska dvorana postaje realnost, a tu vijest 6 mjeseci kasnije potvrdio nam je i gradski vrh održavši press konferenciju na istom mjestu.

Ponovno 6 mjeseci kasnije možemo vidjeti kako to nisu bila puka obećanja već se stvarno nešto događa i radi. Polako, ali sigurno.

Suprotno nekim najavama iz drugih 'tabora', nije sve ostalo na riječima i zaista djeluje da je samo pitanje hoće li se ostvariti nedavne najave gradonačelnika grada Zagreba koji je najavio završetak radova do kraja 2017. godine.

Ne preostaje ništa drugo nego pogledati nekoliko fotografija koje smo objavili putem društvenih mreža i nadati se kako ćemo uskoro imati još jasniju sliku.

Work in progress... ??️? #agram #atletika

Objavu dijeli Atletski Klub Agram (@ak_agram)

Work in progress... #2 ?⚒️? #agram #atletika

Objavu dijeli Atletski Klub Agram (@ak_agram)