Ostalo

Potvrda kvalitete i napretka : Sveukupno prvi na tablici medalja u 2012. godini

Logo Hrvatskog atletskog saveza Foto : HAS Logo Hrvatskog atletskog saveza

Prvenstvo Hrvatske u krosu (Vrbovec) tradicionalno je bilo posljednje pojedinačno natjecanje i samim time se konačno mogla upotpuniti HAS-ova "Statistika osvojenih medalja na pojedinačnim prvenstvima Hrvatske u 2012. godini po klubovima".

Tijekom ovog tjedna tablica je ažurirana i izuzetno smo ponosni na činjenicu kako upravo ime našeg kluba stoji pored broja jedan. Sveukupno smo osvojili 183 medalje (što je također najviše naspram ostalih) tj. 67 zlatnih, 68 srebrnih i 48 brončanih medalja!

Cjelovitu tablicu možete pogledati ovdje. U ovom mjesecu možete očekivati i neke detaljnije statističke podatke što je razlog više da pratite našu stranicu.

Svi u klubu su presretni ovim ostvarenjem, velike čestitke svima koji su (na bilo koji način) dio ovog uspjeha! Bravo!