Ostalo

OVAJ TJEDAN OTVARANJE? 'Finiširanje' radova u prvoj pravoj atletskoj dvorani u Hrvatskoj (FOTO)

Jedna od zadnjih slika Jedna od zadnjih slika

Dvorana je sukladno našim ranijim najavama dobila i svoje crveno-zelene (ili zeleno-crvene, kako vam draže) boje i sada je posve jasno da će nakon što se označe sve potrebne linije, uz postavljanje pratećih rekvizita sve biti spremno za povijesno otvaranje prve kružne atletske dvorane u Zagrebu tj. Hrvatskoj.

U prošloj obavijesti smo se fokusirali na boje, a sada možete vidjeti kako su one već itekako jasno postavljene i možemo konstatitirati kako je ideja vizuala uistinu sjajna i ono što nas veseli, ne baš prisutna u svim dvoranama. U prijevodu, i ovo je nešto po čemu će se naša dvorana moći pohvaliti.

Sada ostaje za vidjeti kada će biti službeno otvaranje dvorane, dosta se pričalo o 17.2 kao datumu, ali mi ćemo pričekati ipak službenu obavijest i kada to bude obznanjeno - podijeliti to s vama, kao i sve do sad.

Work in progress... #9 ?️⚙️ #agram #atletika

Objavu dijeli Atletski Klub Agram (@ak_agram)

Work in progress... #10 ???️ #agram #atletika #indoor

Objavu dijeli Atletski Klub Agram (@ak_agram)