Ostalo

Čestitamo Sandri Perković, novoj olimpijskoj pobjednici!

Logo XXX. Olimpijskih igara Foto : london2012.org Logo XXX. Olimpijskih igara

Hrvatska od danas ima prvu olimpijsku pobjednicu u atletici, Sanda Perković je na disku uvjerljivo pobjedila zahvaljujući fenomenalnom hicu od 69.11 (hrvatski rekord)!

Najbolji hitac vidjeli smo u trećoj seriji, a o njezinoj nadmoći dovoljno govori podatak kako bi medalju osvojila i sa svojim drugim najboljim hicem! Ovaj uspjeh je još veći kada pogledamo u koliko snažnoj konkurenciji je osvojena ova medalja zlatnog sjaja. Uz to smo gledali zaista sjajno natjecanje. Što više možete poželjeti?

Malo je reći kako je lijepa sezona iza nje obzirom kako je ove sezone osvojila apsolutno sve što se osvojiti moglo. Prvi veliki europski naslov stigao je na Zimskom bacačkom kupu gdje je osvojila naslov mlađeseniorske europske prvakinje. Prošlo je nešto više od 3 mjeseca kada je stiglo zlato sa Europskog prvenstva (po drugi puta!), a u međuvremenu je osigurala i pobjedu u Dijamantnoj ligi. No to nije bilo sve, pravi vrhunac uslijedio je danas sa osvajanjem zlatnog odličja pred prepunim atletskim stadionom u Londonu. Za kraj još možemo reći kako su joj tek 22 godine!

Svi u klubu čestitaju Sandri Perković, njezinom treneru Ivanu Ivančiću i njezinom atletskom klubu Dinamo-Zrinjevac! Veličanstven uspjeh okrunjen na najbolji mogući način, bravo!