Ostalo

Božićna utrka 2015

7. izdanje revijalne Božićne utrke Foto: AK Agram 7. izdanje revijalne Božićne utrke

Ovosezonska Božićna utrka za još uvijek aktualnu 2015. godinu održat će se 24.12. s početkom u 12h.

Provjerena formula za ovo doba godina od samog početka se nije mijenjala - održavaju se revijalne utrke koje su trče, hodaju na način kako svakome odgovara. Svi trče i nastupaju zajedno (dečki i cure). Stoga upućujemo poziv svim našim članovima, članicama, obitelji (široj i užoj), prijateljima, sponzorima, simpatizerima kluba i svim ostalima nenabrojanima da nam se pridruže u četvrtak!

Kako stvari stoje, ni u svom sedmom izdanju nećemo imati bijelu (snježnu) Božićnu utrku već se najavljuje bezpadalinsko vrijeme sa standardnom temperaturom (6-8 Celzijevih stupnjeva) kao i ovih dana.

Nakon utrke uslijedit će proglašenje i podjela te međusobno druženje uz potencijalne "Božićne izazove".

Okvirni program je :

12.00 – 400m (2004. i mlađi)

12.05 – 400m (2000. – 2003.)

12.10 – 400m (1999. i stariji)

12.15 – Podjela diploma, božićni izazovi i zabava

Veselimo se vašem dolasku, vidimo se u što većem broju!