Međunarodna natjecanja

VIDEO: Najava za Svjetsko juniorsko prvenstvo 2014

Isječci iz videozapisa Foto: AK Agram Isječci iz videozapisa

Idući tjedan od 22. do 27. srpnja održavat će se natjecanje za najbolje svjetske juniore gdje će biti između ostalog i četvero naših članova. Povodom svih okolnosti (dalje u tekstu) pripremili smo jedan poseban promotivni video.

Bit će to 15. Svjetsko prvenstvo za juniore i juniorke s mjestom događanja u Eugeneu (Sjedinjene Američke Države), na legendarnom Hayward fieldu koji u svijetu slovi kao lokacija s jednom od najboljih i najkvalitetnijih atletskih staza kojom su kročili mnogi atletski velikani iz prošlog, ali i ovog stoljeća.

Izuzetno smo ponosni na to da će tamo nastupati i četvero naših članova - Dora Filipović, Demir Kolarević, Filip Pravdica i Mateo Kovačić. Njihov put prema ovom velikom događaju također je jedan od dijelova ovog videa. Uživajte!