Međunarodna natjecanja

VIDEO: Čestitka Matiji Greguriću, brončanom na juniorskom EP

Slavlje 'medaljaša' Foto: AK Agram Slavlje 'medaljaša'

Hrvatska atletika je na Europskom juniorskom prvenstvu stigla do prve medalje, brončanog sjaja, a za nju se pobrinuo, Matija Gregurić, član Dinamo-Zrinjevca, u bacanju kladiva.

Svjetski mlađejuniorski prvak otprije dvije godine već u kvalifikacijama dao je dobre naznake da bi mogao u borbu za medalje, što smo već zapravo i najavili u našoj specijalnom videu.

To se i ostvarilo, u trećoj seriji je stigao do hica vrijednog bronce sa bačenih 76.35. Bilo je izrazito napeto, konkurenti do njega bili su vrlo blizu, pogotovo četvrtoplasirani sa samo 3cm do njega. Ipak, promjene u poretku nije bilo i zasluženo je stigao do nove medalje na jednom velikom natjecanju!

Velike čestitke Matiji, njegovoj obitelji i treneru Anti Pavkoviću kao i njegovom klubu!