Međunarodna natjecanja

Troje naših članova na kvalifikacijama za OI mladih i susretu reprezentacija u hodanju

Uzbudljiv atletski vikend pred nama Foto: AK Agram Uzbudljiv atletski vikend pred nama

Od 30.5 do 1.6 u Baku (Azerbejdžan) održat će se Europsko izborno natjecanje za Olimpijske igre mladih, a u istom tom razdoblju, točnije 31.5 na rasporedu je Međunarodni susret reprezentacija u hodanju u Borskom Mikulašu (Slovačka).

Svoj put prema Olimpijskim igrama mladih od naših članova tražit će Dora Filipović (400m), Hrvoje Čukman (400m prepone) i Arijan Islami (disk), a od našeg stručnog vodstva s njima putuje Ljiljana Ćulibrk.

Cjeloviti popis sa svim hrvatskim reprezentativcima i vodstvom možete pogledati ovdje.

Ivana Renić, Antonela Golobić i Mateo Ćosić naši su odabrani hodači za Međunarodni susret reprezentacija na kojem prvi puta nastupaju najbolji hrvatski hodači. Vođa puta će biti Krešimir Jurlin.

Vijest o susretu i ostalim hodačima možete pronaći ovdje.

Svim našim članovima želimo što uspješnije nastupe i što bolja ostvarenja!