Međunarodna natjecanja

Senjarić novim rezultatima sezone blizu norme za Europsko prvenstvo na 400m prepone

Yann Senjarić Foto: AK Agram Yann Senjarić

Yanna Senjarića ove godine nismo gledali na seniorskom Ekipnom prvenstvu Hrvatske, ali sve je to bilo s dobrim razlogom i dogovorom unutar njega te kluba.

On je za razliku od naših članova, uz subotu, nastupao i u nedjelju. Disciplina je njegova primarna i omiljena, 400m prepone.

Prvo je u subotu (Ženeva) istrčao 51.16 da bi se idući dan u Roanneu popravio još za jednu stotinku te tako završio vikend sa rezultatom 51.15. Plasmani su također bili očekivano visoki, 2. odnosno 3. mjesto.

Tako je sada na samo 15 stotinki od norme za Europsko prvenstvo u Amsterdamu, a nije ni daleko od svog osobnog rekorda koji iznosi 50.88.

Želimo mu da nastavi u ovom ritmu i nadamo se novim, još boljim vijestima!