Međunarodna natjecanja

Petero naših članova i članica na Prvenstvu Balkana u krosu 2016

Kožuhar, Bratulić, Vukančić, Pavelić i Erent Foto: Renato Branđolica Kožuhar, Bratulić, Vukančić, Pavelić i Erent

Nakon prošlogodišnjeg izdanja u Vrbovcu, ovosezonsko natjecanje će se održati nešto istočnije, u Srbiji tj. Ćupriji, a tamo na put će ići i petero naših hrvatskih reprezentativaca.

Natjecanje se trebalo održati već u 3. mjesecu, nakon Ekipnog prvenstva Hrvatske u krosu, ali katastrofalno vrijeme (prvenstveno poplave) odigrale su svoje i organizatori su bili prisiljeni u tjednu održavanja otkazati natjecanje.

Kasnije se termin preselio za subotu koja je pred nama. Hrvatska će ponovno nastupati u više kategorija, a nas prvenstveno zanimaju one gdje će biti i naših članova odnosno članica.

Konkretno, radi se o Katarini Vukančić (juniorke), Zlatku Kožuharu (juniori), Petru Bratuliću (mlađi seniori) te Antunu Paveliću i Bruni Erentu (seniori).

Zasada nema previše informacija o subotnjem natjecanju, jedino što točno znamo je kako se sutra odlazi prema Srbiji i tim putem želimo svima što uspješnije nastupe!