Međunarodna natjecanja

Osmero Agramera i Agramerki za Balkansko seniorsko prvenstvo u Staroj Zagori

Logo Balkanske federacije Foto: ABAF Logo Balkanske federacije

Već prošli tjedan izašla je lista sudionika za ovotjedno Prvenstvo Balkana za seniore i seniorke koje se ove godine održava u Bugarskoj tj. Staroj Zagori, i to u malo drugačijem terminu nego inače, u petak i subotu.

Uz neke korekcije koje su se dogodile i možda će se još dogoditi, trenutačni popis naših članova i članica koji bi trebali nastupiti kroz ova dva dana su:

• Hrvoje Čukman - 200m, 400m prepone, 4x400m
  • Mateo Kovačić - 200m, 4x400m
  • Sven Cepuš - 800m
  • Petar Bratulić - 3000m, 5000m
  • Filip Svalina - 3000m zapreke
  • Filip Mrčić - vis
  • Katarina Vukančić - 3000m, 5000m
  • Wanda Haber Zelanto - 400m prepone, 4x400m

Postoji već preliminarna satnica natjecanja, pričekat ćemo još ako bude bilo kojih korekcija pa sukladno zadnjoj verziji satnice napraviti dodatnu najavu za naše reprezentativce i reprezentativke.

Do tada, čestitamo im na pozivima koje su nesumnjivo zaslužili i želimo im da iskoriste priliku i ovo sada već etablirano i kvalitetno međunarodno natjecanje za neka svoja najbolja ostvarenja!