Međunarodna natjecanja

Nova pobjeda za Matošević u Koprivnici

Pobjednica Matošević Foto: AK Agram Pobjednica Matošević

U nedjelju se održala 35. po redu Međunarodna atletska utrka grada Koprivnice koja nije prošla bez nastupa naših članova.

Pokrovitelj utrke je Grad Koprivnica, a organizator je „Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice" u suradnji s Obrtničkom školom Koprivnica i atletskim sucima grada Koprivnice.

Start i cilj utrke bile su su na Zrinskom trgu, a staze utrka prolazila je gradskim ulicama, trgovima i Gradskim parkom. Najviše nas je zanimala utrka seniorki dugačka 3400m, tamo je Matea Matošević u cilj stigla kao najbolja!

Tako je Matea u dva dana ostvarila dvije pobjede, podsjećamo kako je u subotu postala seniorskom prvakinjom Hrvatske u krosu. Uz nju je nastupila Ljiljana Ćulibrk, pripalo joj je 5. mjesto.

Čestitke!