Međunarodna natjecanja

Međunarodni vikend: Juniorsko prvenstvo Balkana i Turnir 4 gradova (FOTO)

Osim 'Balkanaca', imamo i 'Zagrepčane' :) Foto: Renato Branđolica/AK Agram Osim 'Balkanaca', imamo i 'Zagrepčane' :)

Nakon nekoliko tjedana malo odmaramo od domaćih natjecanja, iako se ove godine Turnir 4 gradova održava upravo u Zagrebu dok je bitno dalje locirano prvenstvo Balkana za juniore i juniorke s obzirom na Pitesti i Rumunjsku.

Radi se o mjestu koje se već poprilično etabliralo po pitanju ovog uvijek zanimljivog i kvalitetnog regionalnog natjecanja, prošle godine tamo se održavalo seniorsko, a pretprošle upravo ovo, juniorsko prvenstvo.

Tamo nastupe očekuje već ranije spomenutih 13 Agramera i Agramerki što možete vidjeti ispratite li sve Instagram fotografije koje smo postavljali (u nastavku članka).

Prvenstvo Balkana za juniore i juniorke, Pitesti (ROU), 1.-2.7. - 13 odabranih Agramera i Agramerki #agram #atletika

A post shared by Atletski Klub Agram (@ak_agram) on

Glavni dio natjecanja počinje u subotu i nedjelju popodne, a netom prije toga u subotu ujutro održat će se tradicionalni turnir 4 gradova gdje također neće nedostajati Agramera i Agramerki Točnije, boje Zagreba branit će: Marta Bošnjak, Paula Herceg, Ana Petrović, Luka Dubajić, Dominik Krešo, Fran Bušić i Viktor Veić.

Želimo svima puno sreće i što uspješnije nastupe!