Međunarodna natjecanja

Kolarević završio s ovogodišnjim nastupom na Svjetskom juniorskom prvenstvu kao 22. na disku

Demir Kolarević Foto: AK Agram Demir Kolarević

Drugi dan zaredom u Eugeneu, Oregonu, nastupio je Demir Kolarević, ovaj puta u bacanju diska.

Najbolji hitac vidjeli smo u samom startu kada je disk sletio na 53.85. Drugi hitac bio je neispravan dok smo u trećoj seriji ostvaren nešto slabiji rezultat (51.46). Sa spomenutim rezultatom u njegovoj grupi pripalo mu je 10. mjesto, a sveukupno je zauzeo 22. mjesto.

Nešto je to slabiji plasman naspram onog na kugli (20. mjesto), ali zapravo je uspjeh vrlo sličan.

Čestitke na ova dva nastupa u ova dva dana, Demir se sad polako može okrenuti privođenju ove sezone pri kraju i pripremi za neka nova velika natjecanja. Iduće godine je na rasporedu Europsko mlađeseniorsko (do 23 godine) prvenstvo.

• Natjecanje: Svjetsko prvenstvo za juniore i juniorke
  • Mjesto: Eugene (SAD)
  • Datum: 25.7.2014.