Međunarodna natjecanja

Četvero naših članova/članica na pripremama za Europski olimpijski festival mladih

EYOF u Gruziji Foto: pirveliradio.ge (preuzeto) EYOF u Gruziji

Natjecanje za atletičare i atletičarke rođene 1999. i 2000. godine popularno zvano skraćenicom EYOF, na rasporedu je od 26. do 31. srpnja u Gruziji (Tbilisi).

Prije održavanja ovogodišnjeg natjecanja (koje će inače trajati jedan dan duže nego prijašnjih godina) je Međunarodni Olimpijski Odbor (samim time Hrvatski Olimpijski Odbor) zamislio da se omoguće posebne pripreme za darovite hrvatske atletičare i atletičarke, a Hrvatski atletski savez je u suradnji s ASK Split osigurao pripreme u gradu pod Marjanom.

Na pripreme će od naših Katarina Vukančić, Bruno Penezić, Nikola Klarić i Sven Cepuš uz pratnju trenera Marka Katalinića.

Nadamo se što uspješnijim pripremama i povratku Agramera i Agramerki još spremnijih za natjecanja koja su pred njima. Natjecanje ovog kalibra prije svega treba zaslužiti i osigurati.