Međunarodna natjecanja

Čekamo vas: PRELIMINARNI (1.) raspis Mitinga otvorenja sezone 2018

Jedan od ovogodišnjih vizuala Foto: AK Agram Jedan od ovogodišnjih vizuala

Počeo je travanj, vrijeme je za prve informacije koje se tiču 7. izdanja našeg Mitinga otvorenja sezone koji će se ove godine održati 5. svibnja od 14h.

Radi se o prvoj verziji raspisa koji još nije cjelovit, ali radi velikog interesa (posebice u međunarodnim sferama), odlučili smo čim prije objaviti neke od osnovnih informacija koje uključuju i prvi popis disciplina koji nije konačan i svakako smo otvoreni za sve vrste sugestije, ali u duhu naše zadane satnice i programa.

Naprosto nije realno da možemo obuhvatiti sve želje i potrebe, a i vjerujemo kako trenutačan popis nudi za svakoga ponešto. 

Nakon prošlogodišnjeg eksperimenta s više malo manje održanih disciplina, ove godine se vraćamo malo osnovnijim stvarima, ali ponovno neće to biti one sve najčešće održane discipline.

Napominjemo kako je pritom moguće i da dođe do promjene disciplina, ali to je nešto što se generalno može dogoditi po našoj inicijativi jer kao što i piše u našem preliminarnom raspisu (kojeg možete pronaći i u linku ispod članka), zadržavamo svako promjene u satnici, ali i disciplini.

Naravno, jedina disciplina koja je neupitna je ona memorijalna (skok u vis) koja nosi naziv "Gorana Subotića Tratinčice". Pred nama je sada razdoblje u kojem ćemo vas u sljedećim danima i tjedno sve češće i češće informirati o novostima koje će se događati. Štoviše, upravo smo nedavno takvu jednu i objavili.

Ovim putem koristimo priliku za poziv svim atletskim klubovima, njihovim atletičarima i atletičarkama, atletskim djelatnicima, simpatizerima, ljubiteljima, itd. - pridružite nam se na stadionu uz Savu na još jednom otvaranju sezone na otvorenom. Svake godine natjecanje ponudi niz uzbuđenja pa ne sumnjamo da će tako biti i ovaj put!

14:00

 

 

 

Kladivo (M)

Seniori

14:45

 

 

Kladivo (M)

Mlađi juniori

15:30

 

Vis (Ž)

 

15:45

 

Dalj (M)

Disk (M)

Seniori

16:00

OTVORENJE NATJECANJA

16:10

400m prepone (M)

 

 

16:25

400m prepone (Ž)

 

 

16:35

600m (M)

 

 

16:40

5000m (M)

Vis (M)

Memorijalna disciplina „Goran Subotić Tratinčica“

 

17:05

200m (Ž)

Dalj (Ž)

Kugla (Ž)

Seniorke

17:20

200m (M)

 

 

17:40

1500m (Ž)

 

 

17:50

1500m (M)

 

 

18:00

4x100m (Ž)

 

 

18:05

4x100m (M)

 

 

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook