Važno: Kadetsko i mlađekadetsko prvenstvo Hrvatske počinje sat vremena ranije od predviđenog

Logo Foto: AK Agram Logo

Osim ekipnog prvenstva Europe, pred nama je vikend namijenjen najmlađim dobnim kategorijama, kadetima i mlađim kadetkinjama.

Treću godinu zaredom organizator je naš klub u suorganizaciji s AK Dinamo-Zrinjevac, a ove godine je bitno za napomenuti kako će natjecanje početi sat vremena prije od predviđenog. Razlog ove odluke je velik broj pristiglih prijava i primorani smo krenuti ranije s natjecanjem jer svakako želimo izbjeći ulazak u noćne sate kada bi vidljivost bila smanjena i samim time upitna regularnost.

Tako kladivo počinje u 14h, ostale discipline u 15h, a samim time tehnički sastanak također je pomaknut na 13h.

Svima želimo puno sreće i što uspješnije nastupe, a satnicu već sada možete pogledati u linku ispod članka. Sutra nas očekuju startne liste.