U subotu Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu

Hrvatski atletski savez Foto: HAS Hrvatski atletski savez

Ujedno će to biti i posljednje prvenstvo Hrvatske za ovu godinu tako da na spomenuto natjecanje možemo gledati i kao svojevrsni zaključak domaće atletske sezone, barem što se medalja tiče.

Nakon tri godine domaćinstva u Vrbovcu, atletičari i atletičarke iz našeg kluba ove subote krenut će na nešto dulji put prema Zadru koji već ima iskustva s organiziranjem ovog natjecanja (2009. godine). Ovaj puta lokacija je ipak nešto drugačija s obzirom na to da se trči u Polači (32 km udaljena od Zadra) na hipodromu.

Natjecanje će početi u 12h s utrkom mlađih juniora, a posljednja disciplina na rasporedu trebala bi biti najduža utrka dana, ona za seniore na 9000m. Za više informacije možete pogledati raspis.

Startnih lista još nema, ali nadamo se kako bi do kraja sutrašnjeg dana i one mogle osvanuti na stranicama Hrvatskog atletskog saveza, a i mi ćemo staviti link u ovaj članak.

Do tada nam ostaje poželjeti sreću našim "krosašima" i "krosašicama" te da zaključe domaću sezonu na što uspješniji način!